Wpis z mikrobloga

tak, a o co chodzi? Toć to typowe myślenie p0laka, ważniejsze od tego żeby mi było lepiej jest by somsiad maił gorzej.


@adibor: Przeraża mnie to, szczerze. Całe mirko zawalone postami i znaleziskami o tym, że oni nie chcą iść na obowiązkową służbę (i oczywiście słusznie, że są oburzeni, bo to niewolnictwo i traktowanie mężczyzn jak bydło), ale zamiast dyskutować o protestach, to marnują swój czas oraz energię na wyśmiewanie feministek
  • Odpowiedz
nie znam feministki (a znam mało nie-feministek) która byłaby za obowiązkową służbą wojskową. xD co za bredni


@s_theCapt: Wszystkie posłanki Lewicy deklarują się, że są feministkami i wszystkie poparły obowiązkowe ćwiczenia wojskowe i de facto służbę wojskową co roku.
  • Odpowiedz
@Pabick: Tymczasem kobiety gdy ograniczano ich prawa zebraly sie na kiluset tysiecznych protestach, mezczyzni gdy chce ich sie zmienic w mieso armatnie potrafia jedynie pisac po internetach glupie memy jadace po kobietach zamiast buntowac sie przed poborem.
  • Odpowiedz
przecież Lewica powiedziała, że powinno być dobrowolne w odpowiedzi na wypowiedź Żuchowskiej


@s_theCapt: i lewica zagłosowała jednogłośnie za ustawą wprowadzającą obowiązkowe ćwiczenia
  • Odpowiedz
@Biackciss: po prostu realnie patrząc z rozwinięcia mobilizacyjnego się zrezygnować raczej nie da (można najwyżej jak najwięcej robić ochotniczo) więc sytuacja gdy połowa populacji jest z systemu wyłączona "bo tak" jest surrealistycznie głupia, seksistowska i szkodliwa.
  • Odpowiedz
@s_theCapt: To nie brednie to przykaz, chcą poróżnić nas by ewentualnie nie wspierać kobiet przy całkowitym zakazie aborcji, wtedy kobiety nie będą wspierały mężczyzn kiedy wróci zasadnicza, i tak dalej. Od wczoraj PiS buduje swoją pozycję w oparciu o ten mechanizm że nie zauważyliście?
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: ja zauważyłem, i nie jestem za obowiązkowymi ćwiczeniami i żadna osoba lewacka którą znam, też nie jest... także tu serio partia sobie w coś gra, co nie ma przełożenia na poglądy elektoratu zupełnie.
  • Odpowiedz
@Marmite: Ty nie widzisz, że partie działają na tej samej zasadzie co firmy?
Co z tego że w partii jest więcej mężczyzn niż kobiet, jak liczą sie zyski, czyli większa ilość odbiorca, a większą ilością odbiorców są kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz