Wpis z mikrobloga

@Kacc: 1 link w google, reszta mi nic nie mówi.

16gb modela1332

jakies coś mc603b/a

wiem że kupiony w GB, więcej info nie wiem jak podać bo nic nie moge zrobić poza połączeniem się z wifi i wybraniem języka bez karty sim.
@twardziel_psychopata: Znalazłem tutorial, i zaraz będę próbował, tylko wiesz, tutoriale nie są aktualizowane codziennie, został napisany rok temu, a od tego czasu mogło się coś pozmieniać(mogło, jak mowie, nie siedze w temacie) a tutaj pisze po to, mając nadzieje że ktoś obeznany w temacie coś podpowie, czy podrzuci link, jezu...
@zlotybin: A wygląda aktywacja jakoś tak jak w załączniku czy zupełnie inna jak ta http://phonerebel.com/wp-content/uploads/2012/10/02-480x220.jpg ?

To zmienia sporo - większość takich telefonów ma włączony actoivation lock i aby je odblokować prócz simlocka potrzeba jeszcze znać dane oryginalnego konta iCloud. Jako, że niestety znakomita większość jest kradziona to za bardzo obejść się tego nie da.

Simlocka generalnie może być ciężko ominąć programowo (nie jestem na bierząco z iP4), można próbować R-Simów
kiler129 - @zlotybin: A wygląda aktywacja jakoś tak jak w załączniku czy zupełnie inn...

źródło: comment_1pf0PiX1RmWRIPOvD04IJmnwNhbAzLzx.jpg

Pobierz