Wpis z mikrobloga

Gdzie w Warszawie mogę dostać dostęp do internetu za rozsądną cenę (za darmo?). Jakieś biblioteki, coś takiego? Potrzebuję na laptopa ściągnąć duże pliki (100 GB), a nie mam możliwości ściągnąć takiej wielkości w domu
#warszawa
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomex1909: Jeśli nic nie znajdziesz to możesz wpaść do mnie. Ale mieszkam na zadupiu. Przy pkp jeziorki. Tylko odezwij się kiedy bo raz muszę posprzątać ( ͡° ͜ʖ ͡°), a dwa pracuje pon-pt 17:00-1:00 niedziela 8:00-16:00. No i dziś odpada bo zaraz wychodze ze swojej jaskini.
@Rumbowy: ja pracuję pon-pt 7-15 XD. Dzięki za propozycję, ale to jest też pytanie bardziej ogólne, bo jak bywam na zdalnej to mam spore pliki do pobrania, a mam internet mobilny z limitem transferu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomex1909: Well, w nocy mirkuje, zawsze możesz wpaść :P Znam ten ból bo sam jeździłem na mobilnym necie przez 10 lat. Na szczęście dorobiłem się w końcu światłowodów. W każdym razie, gdybyś był mocno zdesperowany to wiesz gdzie mnie szukać. Chyba że chcesz ściągać ciepłe placki to już nie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomex1909: a i btw, jeśli na zdalnym robisz na etacie to gadaj z pracodawcą, niech ci ogarnie neta. Siostrze odłączyli internet domowy w ramach remontu sieci i pracodawca jej dał firmowy mobilny internet jak pracowała na zdalnym.