Wpis z mikrobloga

#playstation #ps4 #ps5

Tak sobie ściągnąłem demo forspoken i uznałem, że każda gra w dzisiejszych czasach powinna mieć demo. Po ograniu go wiem w 99%, że nie kupię tej gry nawet na promocji, bo mi się w nią po prostu nieprzyjemnie gra. Jakieś to takie jrpg z dziwną jak dla mnie kolorystyką i średnim systemem walki. Trochę jakby chcieli jakieś DMC zmodyfikować, tylko jakieś to takie miałkie.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korbuzz: grałem z piec minut i wrażenia kiepskie. Spróbuję przejść demko ale już na dzień dobry jestem raczej sceptycznie nastawiony.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: > Wystarczyło inaczej to reklamować i ludzie by zachwalali na 95/10 i Goty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jakiego powodu by tak miało być? Słabe gry nigdy nie przekraczają 80 na agregatorach recenzji, mówię bardziej o ocenie społeczności a nie recenzentów.
  • Odpowiedz
@Anton044: Wiele gier wyszło w słabym technicznie stanie, a bardzo dobrze się sprzedały. Najnowsze pokemony chociażby przykład. Marketing dobry to i ludzie kupują z chęcią. Niektórzy uważają, że takie pokemony to 0 błędów i bardzo dobrze im się gra i top gierka. Dlatego nie warto wypuszczać dema i psuć sobie odbiór.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: nadal nie rozumiem jaką logiką jest kierowałeś mówiąc

Wystarczyło inaczej to reklamować i ludzie by zachwalali na 95/10 i Goty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To jest bzdura. Wszystkie gry które wyszły w słabym technicznie stanie nie mają więcej jak 80. Twój przykład pokemony maja nawet 37/100.

Mówisz najpierw o zachwalaniu a teraz o sprzedaży, to są dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: znowu nie trafiłeś, 73/100 ponieważ:

Słabe gry nigdy nie przekraczają 80 na agregatorach recenzji, mówię bardziej o ocenie społeczności a nie recenzentów.


Twoje zdanie nadal jest bzdurą. Błagam, użyj choć jednego argumentu albo przyznaj że gadasz
  • Odpowiedz