Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym sobie zakupić węża bo szczerze powiedziawszy pająk mmie nudzi i lekko odstrasza ale tak patrzę teraz po cenach to się zastanawiam ile bym musiał wydać na już. Jest tu ktoś dokładnie orientujący się w cenach i byłby mi w stanie napisać czy np na giełdach terrarystycznych jest taniej z wężami/terrariami. Czy może najlepiej terrarium zamówić u jakiegoś szklarza?

Myślałem o jakimś wężu do dwóch stówek, jakiś mahoniowy czy np boa teczowy odmiany kolumbijskiej bo bodajże są najtańsze. Nie chciałbym zbitej kluchy typu pyton królewski tylko smukłego węża

No i teraz kwestia terrarium. Jak ja patrzę na jakieś terrarium 100×40×40 za 400 złotych to mnie zatyka xd

Jeden wąż i wydatek 600 złotych bez podłoża i jakiegoś wystroju, przecież to jest dramat xd

#terrarystyka #weze
  • 12
@Anty_Chryst: zbożówkę polecam rozważyć. Smukła tak jak chciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo aktywne i ciekawskie węże. Podstawowe jakieś odmiany do 200 zł nawet kupisz. Terrarium też wtedy spokojnie możesz mniejsze zakupić, na przykład 80x40x40. Osobiście polecam i tak zacząć od małego pudełka plastikowego. Zdarza się, że wąż w zbyt dużym pojemniku nie chce jeść.