Wpis z mikrobloga

Dobry singiel na imprezie #swingers pozornie wygląda na smutnego zboka, ale praktycznie jest na wagę złota. Ja co prawda się nie znam, ale koleżanka taka bardziej gościnna w stylu prostytutka mi mówiła więc wiem (Jak to powiedział mój bardzo dobry kolega chodzacy na #divyzwykopem - "Nie pasuje do świata swingu", a mimo to dość dobrze w nim funkcjonuje.), no i z dobrego źródła słyszałam że ostatnio w klubie u nich była afera, bo był ziomek co przyznał ze nie ma w zwyczaju zakladania gumek po drugie na afterku bzyknąl kilka kobiet w jednej gumce
Normalny facet powinien przeprosic i zapłacić dziewczynom za badania a nie udawac że nic sie nie stało.

Wiekszość singli jest "niema" snują die po korytarzach, unikają kontaktu wzrokowego, chodzą i zaglądają gdzie w danej chwili można sie "podpiąć" zamiast zagadać kobietę jeszcze w strefie barowej. Kiedyś myślałam że po prostu wstydzą się podejść do kobiety a ostatnio odkryłam że w wielu przypadkach żaden z nich nie jest gotów aby wziąć kobietę do Playroomu i naprawdę porządnie przelecieć, wolą grać lewoskrzydłowego, zaczaić się, zakisić ogóra i dać nogę, podpiąć do kolegi, brać na gotowo... Wiadomo że co nowe ciało to nowe, jeszcze ino gadka zaiskrzy, szkoda że młodzi są słabo wygadani, starzy potrafią podrywać, ale ich atrakcyjność jest często na poziomie sflaczałego ogóra, ehh, nie można mieć wszystkiego #seks #seksgrupowy #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kotiki_to_nie_foki:
A.d.1 to zależy. Można, ale nie trzeba (chyba, ze jest konkretna impreza z dresscodem i maskami.)
A.d. 2 telefony zostają w szatni. W razie przebywania w strefach „play” z telefonem- ochrona wyrzuca osobnika, ale nigdy nie byliśmy świadkami takiej akcji
A.d.3 są konkretne imprezy( typu „noc debiutantów”) gdzie są opaski typu z różnymi oznaczeniami. Co kto i z kim zazwyczaj ustala się w rozmowie.
A.d.4 w różnych klubach roznie to wyglada z ochroną. W mniejszych zazwyczaj właściciele sami pilnują gości.
Co
  • Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedź! Już myślałam, że nic z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.Ad3 bardziej chodziło mi o sytuację, że jakaś para już urpawia seks i ktoś chciałby się dołączyć. Niektórzy pewnie chętnie przygarną każdego a inni będą wkurzeni musząc w trakcie robić selekcję i odmawiać innym. Przynajmniej tak sobie to wyobrażam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I kolejne pytania:
5)Czy to są duże lokale z dużą ilością pokoi? Nie robią się korki/kolejki do najatrakcyjniejszych pomieszczeń?
6)Większość ludzi uprawia seks tylko w dwójke?
7)Są stoliki/automaty
  • Odpowiedz
@KingaM: byłem na takiej imprezie 4 razy, z czego zaruchałem na drugim laskę (z czterema innymi typami naraz xD) , a na czwartym faceta (z którym się teraz przyjaźnię). Pierwsze i trzecie spotkanie to totalna bieda. Ogólnie nie było specjalnie warto, szczególnie że teraz i tak mam już dziewczynę
  • Odpowiedz