Wpis z mikrobloga

@Boczq551: krokodyl to jest tak na prawdę dezomorfina, która wytworzona w dobrych warunkach laboratoryjnych pewnie nie byłaby dużo bardziej szkodliwa od reszty opioidów. Tylko że ruscy robią ją tanio na jakichś toksycznych składnikach i nawet nie oczyszczają. No więc to z tych wszystkich syfów, typu czerwony fosfor, ciało zaczyna gnić i tak dalej. Ciekawe czy skoro wszystko staje się coraz droższe, to wymyślą do ćpania coś jeszcze bardziej wyniszczającego, ale tańszego
@Boczq551: też się zdziwiłem jak kiedyś dowiedziałem się, że ten niesławny krokodyl, zmieniający ludzi w żywych (do czasu) zombie, to po prostu robiona domowymi sposobami, silnie zanieczyszczona pochodna morfiny
@NotJakpon999: własnie to jest dla mnie fenomenalne, że taki opioid, który jest bardzo toksyczny można było zrobić w domu XD dlatego patrząć na dzisiejsze czasy i sprzedawane np na najsłynniejszym portalu aukcyjnym susz hhco, który jest maczany w CH₃COOH jest dla mnie jakimś fenomenem XD
@Gzyro: ale metkat przy krokodylu to jest nic. Jeżeli potrafisz poprawie przeprowadzić tą dość prostą reakcję, gdzie wychodzi Ci w miarę klarowny roztwór kota i bierzesz go oralnie, (gdzie nadmanganian wchłania z tylko w kilku procentach i w pełni wypłukuje się z organizmu w 2 tyg), plus nie nawalasz ogromnych ilości, to szansa na zatrucie się jest mała