Wpis z mikrobloga

Zajebisty jestem, stałem na złym peronie, bo ta zje..ana apka portal pasażera pokazywała że stamtąd odjedzie mój pociąg niby.
No ok, stoje i nagle podchodzi do mnie laska, ładna nawet ale byłem za bardzo zje any po pracy i nie miałem specjalnie ochoty z nia gadać, zapytała tylko czy to dobry peron bo ona jedzie w tym i w tym kierunku i jest tu pierwszy raz.
Ja mówie że tak, jade w tym samym kierunku - przyjechał pociąg, ruszył... I kurde ruszył ale nie w te strone co powinien
Okazało sie że to pociąg do Lublina a ja miałem jechać do Przeworska
Wysiadłem na najbliższym nastepnym przystanku i po prostu wróciłem na glowna stacje, ale pociąg byl wypchany po brzegi i nie miałem nawet jak powiedzieć tej lasce, że #!$%@?łem i wsiedliśmy do złego pociągu.
Pojechała dalej, może się zorientowała później jakoś
Ehh, gdyby tylko mi się chciało z nią pogadać to może usiedlibyśmy jakoś obok siebie i nie musiałaby jechać dalej, albo po prostu gdybym pokazał jej apke to coś by mi przeskoczyło w mózgu że to zły peron
Tak to jest
Jeśli to czytasz - mea culpa
  • 4
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)@wykoprock: brawo, chcesz podrywać dziewczyny a nie wiesz z którego peronu i w którym kierunku odjeżdża twój pociąg. Dumny jesteś z siebie że dziewczynę wprowadziłeś w błąd? Rozkład jazdy pociągów, układ stacji, komunikaty megafonowe a także anomalie w ruchu pociągów trzeba znać. By nie dochodziło do takich sytuacji. Niestety, ja,
@larine no właśnie, jak zagaduje do ciebie ładna dziewczyna, a ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 10 lat temu jak koleżanka z pierwszego roku na otrzesinach zapytała gdzie jest kibel bo bedzie rzygać, to jakoś trudno sie odnaleźć w nowej sytuacji