Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DrGreen_2: to bzdura, ludzie sobie to sami swoimi umowami wywalczyli. Dlatego ludzie zarabiają poniżej minimalnej i mają benefity które nie są wymuszane, ja nie pracuje 40h tygodniowo i praktycznie nie pracowałem. Zawsze sie mozna dogadać tylko trzeba nie mieć mentalności niewolnika :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrGreen_2: i dlatego malo kto zostaje kelnerem? A dlaczego tirowcy zarabiają dużo? To moze zamiast być kelnerem zostań tirowcem? Albo programistą?

Nie, Ty wolisz sie zbuntować i liczyć na lobbystów i tate państwo. Dziecinne podejście, niewolnicze. Ja bym nie chciał by ktoś reprezentował moje interesy jako "grupa", wolę sobie to sam wywalczyć i to robię i nigdy miałem problemu z pracodawcami przez to. Nie podobało mi się? Zmieniałem pracę. A pracowałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: ja też nie umiałem i się nauczyłem? Też pracowałem z praktycznie zero wykształcenia. O to chodzi, źle Ci? Zrób coś w swoim życiu, naucz się czegoś i wyjdź z ciemnej dupy. Każdy może jeśli chce. Ale nie, Ty i Tobie podobni wolą siedzieć na dupie i narzekać "dej mi państwo mam chorom curke"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrGreen_2: sprawiają że pracodawcy 30x myślą nad dawaniem czegoś pracownikom i zatrudniają ich mniej bo trzeba utrzymać związkowców.

Cóż, pozostaje mi życzyć by Ci założyli związek jak zaczniesz kogoś zatrudniać ale nie wydaje mi się byś dotarł z takim podejściem tak daleko.

@Voltix: jakbyś potrafił czytać to byś wiedział że na jave też szukaliśmy
W #uk klasa robotnicza walczy o podwyżki


@pesotto: niech ta klasa robotnicza #!$%@?, bo poczta chodzi w kratkę, pociągi jeżdżą jak chcą i gdzie jest lady Thatcher jak jej potrzeba by towarzystwo spałować. W Royal Mail pracowałem i to jest parodia co się odjebuje na rozdzielniach i jakimi leserami są związkowcy. Wykonujący robotę, którą potrafią zrobić studenci po miesięćznym przeszkoleniu. Listonoszy owszem szkoda, ale oni pracują w normalnych godzinach i chodza
Dlatego usunales post jak ci zwrocilem uwage i post nic nie zawieral na temat java


@Voltix: usunąłem bo szukanie pracowników na wykopie ma tyle sensu co żony w burdelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu się nikomu nie chce pracować praktycznie, wiem bo przerabiałem - widziałem mirków co przyjeżdżali tu do pracy i co wymyślali xD

To nie 2010 rok gdzie roiło się tu od kuców i innych
sorek - > Dlatego usunales post jak ci zwrocilem uwage i post nic nie zawieral na tem...
@sorek: Jesteś typowym wiejskim filozofem, któremu się wydaje ze posiadł tajemną wiedzę. Widzę, ze mało wiesz o prowadzeniu biznesu, jesteś typowym Januszem który lubi robić w #!$%@? i wykorzystywać tłumacząc sobie ze tak działa świat.