Wpis z mikrobloga

Mordy, robicie zapasy ulubionych falkonów, czy kupujecie następny dopiero po skończeniu flachy?
Ja stosuję strategię giełdową - jak się trafi coś taniej niż kupowałem wcześniej to uśredniam( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie przy śniadaniu odpaliłem sobie fragrę i przeliczyłem 'powtórki' i wyszło 27 flaszek.


#perfumy
Pan_Beniowski - Mordy, robicie zapasy ulubionych falkonów, czy kupujecie następny dop...

źródło: comment_1670581339IXKpXL0gU8lA1isOPKaqPt.jpg

Pobierz
  • 18
@Pan_Beniowski: oy, to by było sprzedawane w formie wolnej ręki, a nie przetargu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie bardziej zastanawia, jak syndyk by ocenił wartość flakonów - czy by brał rzeczoznawcę majątkowego czy po cenach z sephory/douglasa XD pewnie by #!$%@?ł całą kolekcję w pakiet za cenę nie niższą niż cena X.

edit: ale w sumie to trzeba by było być debilem, żeby ujawnić flakony XD nie
oy, to by było sprzedawane w formie wolnej ręki, a nie przetargu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie bardziej zastanawia, jak syndyk by ocenił wartość flakonów - czy by brał rzeczoznawcę majątkowego czy po cenach z sephory/douglasa XD pewnie by #!$%@?ł całą kolekcję w pakiet za cenę nie niższą niż cena X.

edit: ale w sumie to trzeba by było być debilem, żeby ujawnić flakony XD nie było tematu
@Pan_Beniowski: Tak
4x Perris Monte Carlo - Oud Imperial
3x Rundholz - 03APR1968
3x Casbah
2x Trudon - Mortel
3x Al Haramain - L’Aventure Knight
I jeszcze kilka innych dubli. Więcej grzechów nie pamietam.

Kupuje na zapas, bo trafiają się dobre okazje i docelowo chciałbym zostać tylko z tymi flaszkami.
Mordy, robicie zapasy ulubionych falkonów, czy kupujecie następny dopiero po skończeniu flachy?

@Pan_Beniowski: cumplu ja ostatni raz jak wykończyłem flakon do końca to było w liceum z moimi pierwszymi perfumami xD obecnie najbliżej wykończenia jest Ideal Cologne, ale to tylko dlatego że rozlałem ponad połowę. Więc tak, jak mi jakiś się wyjątkowo spodoba to oczywiście że stackuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej że często moje ulubiene
Tak to nie. Biorę tylko to co mnie interesuje i jest „tanie”. Wszystkiego jak leci bo bym został z ręka w nocniku pełnym Dylanów czy innych Vehsejs.


@NiedzwiedzBilly: Dwa lata temu nałapałem Erosów EDP 200ml z prostych. Koniec końców rozlałem tego prawie litr, a setkę którą miałem zostawić sobie oddałem szwagrowi. Powąchałem go tyle co zostało na strzykawce( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Beniowski: W sumie na zapas mam tylko 3xPrada Luna Rossa Black, 2xModest Une (bo wpadło za fajną cenę na tagu), 2x encre noire a l'extreme (podobnie jak z modest, ale tutaj uwielbiam te perfumy i wiecznie się boję, że lalique je wycofa), 2x yves rocher cuir vetiver (bardzo mi siadł, a znowu był w dobrej cenie na tagu). Więc ogólnie nie kupuje dubli jeśli nie wpadają w dobrej cenie w sklepach