Wpis z mikrobloga

Przypominam, że na tym partyjnym portalu, jakim jest Wykop.pl nie można za nic skrytykować Platformy, trzeba jej bronić w każdych okolicznościach.

Co to w ogóle za argument? Albo coś jest słuszne i głosujemy za albo złe i głosujemy przeciw. Tak można usprawiedliwić dosłownie wszystko.

Pamiętacie, jak miesiącami była tu przez POwców grillowana #konfederacja za to, że ośmieliła się głosować razem z PiS?

Pamiętajcie - na Wykopie gardzimy władzą (chyba, że rządzi Platforma) i krytykujemy partie opozycyjne (chyba, że są Platformą).

Nie do wiary, jaki młodzieżówka PO z neuropa.RU i jej opłacane trolle zrobiły z tego portalu syf.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #takaprawda #bekazlewactwa
Kapitalista777 - Przypominam, że na tym partyjnym portalu, jakim jest Wykop.pl nie mo...

źródło: comment_1670564510suBo73D7b8MFL5KddrJIgZ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
U mnie jedyny plus dla po jest taki że nie robili aż takiej propagandy w tvp jak jest teraz


@Yurakamisa: nie musieli, bo wtedy mieli po swojej stronie zarówno TVN jak i TVP. TVN jest za PO, więc teraz kiedy rządzi inna partia to jedyną jej tubą propagandową jest właśnie TVP. No i z tego co pamiętam to Tusk jeszcze za wcześniejszych rządów PiS mówił, że TVP należy zlikwidować tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kapitalista777: ja mam beke jak ci manipulatorzy propagandowi wala teraz fikoly, aby nadal #!$%@? sie do konfy co jako jedyna pokazala jakakolwiek znaczaca forme sprzeciwu w tym glosowaniu, ale w narracji musi wyjsc ze konfa zla, a po i tusk dobre xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewBlueSky:

aby nadal #!$%@? sie do konfy co jako jedyna pokazala jakakolwiek znaczaca forme sprzeciwu w tym glosowaniu

Czemu ktoś w ogóle bierze to szurskie gówno pod uwagę?
Nawet rozwalony zegar raz dziennie pokazuje dobrą godzinę i z konfą jest tak samo. Jedno głosowanie z 5 posłami vs. szur braun, socha, dziad w muszce i inne odpadki.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: przecież to normalna strategia działania PO.
W 2015 wiedzieli że przegrają wybory, więc pozamykali kopalnie żeby pokazać jacy to są eko. Rok później już krytykowali pis za sprowadzanie węgla z Rosji i że za ich rządów tyle nie sprowadzano. Fakt, że wydobycie spadło przez ich działania nikogo nie obchodzi.
A może słynne 70 mln i wybory, które się nie odbyły, bo PO zablokowało ustawę w senacie, żeby później grillować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet:

TLDR: Bo nie ma innej alternatywy dla popis.

0. Nie tylko jedno glosowanie
1. Konfederacja ma najbardziej demokratyczne dzialanie ze wazystkich partii, pamietam ze jako kolektywista, libertarianin juz w szkole obezydzala mnie historyczne dzialanie partii/ugrupowan. Ze kazdy gra tylko na siebie i faktycznie wola ludzi nie przemawia przez politykow tylko to gra elit partyjnych. Dlatego fakt ze Braum i inne osoby realizuja swoimi glosami wizje swiata ich wyborcow jest
  • Odpowiedz
Platformersi to największa szuria na tym portalu (jeszcze gorsi niż pisowcy)ale widać tez ze sa ładnie prowadzeni przez funkcjonariuszy partyjnych
  • Odpowiedz