Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BornToDie69: A przełączyliście obieg wody? Bo ja niedawno na Podhalu w wynajętej chałupie rozgrzałem banie w godzinę ze znalezieniem po ciemku drewna, ognia, rozpaleniem pieca, znalezienim flaszki, czapki i przełączaniem obiegu żeby woda cyrkulowała z płaszcza do wanny xd

Tak rozpaliliśmy że komin zrobił się #!$%@? czerwony u podstawy xddd
Ej #!$%@? po całej operacji poszedlem spać a tu 20 powiadomień xD
@NuklearnySzpadel: będzie, zdecydowanie
@pawelwojciech: mówię ze MOŻNA, wszystkie jacuzzi bestway maja tryb zimowy - my akurat mamy Santorini z fajnej promki za 3k

Ale jak chcesz się tylko z różowa taplać i nie potrzebujesz miejsca na 7 osób:

https://www.seabis.pl/pl/p/-Jacuzzi-Basen-St-,-Lucia-Bestway-60037-170-x-170-x-66-cm-170x66-/4246

@Ogau: do 40 stopni.
@wodzik: #!$%@? jutro to byłby tag #remont jakby mi woda rozsadzila dmuchane elementy,
@DexterFromLab: Jak masz wyższy model albo masz najnowszy z 2021 to ma freeze shield i nie trzeba. Do -10

@Nudyzm: to stoi na działce xD

@mistejk: Mieszkam, ale mam działkę rod

@Caracas: od 1000 za najtańsze a nawet mniej do 5k (ja dałem 3k) za najdroższe z bajerami

@Marcinowy: w akademiku postawili to ja na balkonie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Azazeal:
@Ogau: Około 1.5h na stopień. Idzie mi taki fajny covrr który ma zmniejszyć ten czas do 2.5 stopnia na godzinę. Dam znać czy działa, celnicy mi to zatrzymali na granicy xD
Około 1.5h na stopień


@Rabusek: czyli albo trzymasz włączone cały czas, albo 2 dni przed kąpielą trzeba odpalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli jednak dobrze, że to spuszczam na zimę. Szybciej do aquaparku podjadę xD
@Ogau: Nie no trzymasz cały czas wlaczone. Przy coverze koszt jacuzzi wychodzi chyba 10kw na dzień? Czyli dyszka, ale muszę przetestować i dam znać czy faktycznie tyle

I wtedy masz permanentne 40 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) idea jest taka ze jeśli temp zatrzymasz to nagrzeje i już dużo robić nie musi.