Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi płonącymi dieslami? Chciałbym sprawić sobie 3GT w wersji 318d, może trzy lub czterolatka, ale przeraża mnie wizja tego że auto za takie siano zwyczajnie spłonie jak śmietnik. I żeby nie było, to nie są odosobnione przypadki. W moim bliskim otoczeniu były dwa. Jeden to 5GT I drugi F10. Poprawili to już, czy nadal są takie akcje tylko wyciszane?
#bmw #pozar #samochody #aso #bekazbmw #diesel
  • 22
@flimbo123: Gówno prawda, te auta były wzywane w trybie natychmiastowym, to opieszałość właścicieli jest problemem a nie sama akcja. Ja jakoś dostałem wezwanie a na drugi dzień chłodnica była wymieniona i wszystko wyczyszczone. Po za tym 150hp... Kup conajmniej 320d.
@Wygryw_z_wyboru: jeśli nie umiesz wyprzedzić mając 150 kuca to albo tym bardziej nie powinieneś mieć więcej mocy z racji głupoty, albo masz jakiś problem ze sobą i wymagasz przedłużenia peniska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@flimbo123: ok rozmawiam z takim typem osoby. Tak jasne przedłużam sobie kuśke autkiem, nie od dzisiaj wiadomo że dużo koni, drogie auto to duże kompleksy. I tak, nie potrafię wyprzedzać autem które ma poniżej 200 koni, w trybie natychmiastowym powinni mi odebrać prawo jazdy. Dzięki tobie się zreflektowalem i jeszcze dzisiaj zgłosze się na najbliższą komendę.
@flimbo123: Większa moc to większy komfort psychiczny na polskich drogach. 150hp w tym aucie to dużo za mało, w klocku który waży prawie 1700kg. Zaladujesz coś i zbliżasz się do 2000kg i zaczynają się schody. Naprawdę poszukaj wersji 190hp, robi mega różnice. Moja matka jeździ f31 150hp i no... jedzie, ale to nie jest jazda jak robisz duże trasy. Do emeryckiego ślimaczenia ok ale nie do codziennego uzytku na autostradzie. Silniki
jeśli nie umiesz wyprzedzić mając 150 kuca to albo tym bardziej nie powinieneś mieć więcej mocy z racji głupoty, albo masz jakiś problem ze sobą i wymagasz przedłużenia peniska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@flimbo123: Ciekawe tłumaczenie swoich niskich wymagań. No i jeszcze wchodzenie na jakieś tematy penisków, bo ktoś ci napisał, że mocniejszy silnik by się przydał?

To aż takie skandalicznie dla ciebie, że ktoś stwierdził że
@cwlmod: jeśli uważacie że 150 koni jeździ jak Skoda Fabia 1.2, to macie coś z głowami. Pytanie było inne, i na nim się skupcie. 320d jest trudniejszy do zdobycia w leasingu, i wcale nie o pieniadze tu chodzi, lecz o ograniczone zasoby (firma leasingowa jest z góry narzucona i musi być to masterlease.) Gdyby to zależało ode mnie wziąłbym 330d, ale tak wyglada życie, że nie wszystko co się żąda to
@flimbo123: Owszem dokładnie tak jeździ jak fabia 1.2 bo jest to ciężkie auto. 150 koni to jest jakieś totalne minimum w takich autach i może wystarczy na autostrady, ale na krajówkach to już trochę strach. Potem się ogląda ludzi, którzy mają za słabe auto lub źle wyliczyli wyprzedzanie i jadą na 3ciego.

Może ogarnij się troszkę mireczku bo @Wygryw_z_wyboru napisał ci tylko że większa moc to też komfort prowadzenia a ty
@flimbo123: Passaty B8 też nie są takie super bezawaryjne. Piekło pod maską to norma, pękający cooler wodny... Jakbyś napisał odrazu że chcesz brać leasing to byłby inny temat. Takie pytanie, jak bierzesz na leasing takiego 3/4 latka to nie masz na niego gwarancji?
@flimbo123: W jednym aucie którym jeździłem jest dieslowe 150 km przy 1800 kg masy własnej. Sprawę ratuje tutaj trochę ZF który jest też w F34. Generalnie nie są to parametry optymalne chociażby na szybkie włączanie się do ruchu albo wyprzedzanie na krajówkach. W 99% sytuacji taki silnik da radę ale więcej mocy to większe bezpieczeństwo. Jeśli byś już nie miał wyboru to jasne, że tragedii nie będzie, ale jeśli jest chociażby
@bruhh: Ogólnie temat jest taki z gwarancjami, że jak bierzesz używkę to w znacznej większości firm masz roczne gwarancje. Tylko mimo wszystko wolałbym uniknąć pochodni z samochodu, bo szkoda czasu nerwów i narażać siebie albo kogoś tym że będziesz miał ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja polecam masterlease albo po prostu przejść się do dowolnego salonu z komisem przysalonowym, tam ofert jest od groma.