Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Podsumowując naszych żołnierzyków za 2 złote, którzy wysyłają mężczyzn do wojska:
Anna Maria Żukowska - odrywa mi się siatkówka i mam -7 dioptrii
Marcin Dobski - dwa razy zerwałem więzadła w kolanie
Anna Sikora - mnie to nie dotyczy, ale gdyby dotyczyło to bym sobie rowerkiem przyjeżdżała codziennie
Marianna Schreiber - gdyby dotyczyło to bym poszła, ale jakoś nie poszłam
Grzegorz Jankowski - ja w wojsku nie byłem, ale dzisiaj czasy są zupełnie inne

Do tego 58-letni dziadzia Ziemkiewicz. Taki wasz obraz zwolennicy niewolnictwa, beka z was xD

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazprawakow #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazfeministek #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
F.....e - Podsumowując naszych żołnierzyków za 2 złote, którzy wysyłają mężczyzn do w...

źródło: comment_167052758217g1tnyHirvSVQpNge3eQ9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Bielecki: przy większych wadach okulary byłyby komicznie grube, i soczewki pozostają jedyną opcją. 7 dioptrii to jeszcze nie ten rejon, ale zaczynają już wyglądać dziwnie. Tak więc raczej nosiłaby soczewki

  • Odpowiedz
przy większych wadach okulary byłyby komicznie grube, i soczewki pozostają jedyną opcją


@colliee: są jeszcze prasowane szkła. Idzie dostrzec po zdjęciach czy nosi soczewki? Jestem bardzo ciekaw czy naprawdę ma wadę -7 (bo tak się tłumaczy) czy perfidnie kłamie, bo jej zdjęć z okularami znalazłem jedno, a i na nim nie ma ich na nosie.
  • Odpowiedz