Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinxxx: @Drmscape2: Ehh rabini się wypowiedzieli xD Tv jest ciągle przy ścianie więc uchwyt jest złożony (niefortunny zakup lata temu i tak już zostało). Więc na logikę biorąc wydaje mi się że będzie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinxxx: @Drmscape2: Ehh rabini się wypowiedzieli xD Tv jest ciągle przy ścianie więc uchwyt jest złożony (niefortunny zakup lata temu i tak już zostało). Więc na logikę biorąc wydaje mi się że będzie ok


@algus: To po co pytasz jak wiesz lepiej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashmedai: Dokładnie tak. Jak pisze @Drmscape2: Mam ten uchwyt, ma nim od ponad 3 lat LG 43LM6300 i chce mame zrobić prezent kupując 58" (65 wejdzie ale pomiędzy szafkami będzie kilka milimetrów luzu). @czeki21: Uchwyt zamontowany na inne kołki, więc tutaj problem sam się rozwiązał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra różnica w wadze LG 43LM6300 a TCL 58P635 nad zakupem którego się zastanawiam to nieco ponad 2.5kg więc nie tak dużo. Teraz tylko znaleźć coś lepszego w podobnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale srodek ciezkosci juz troche inny niz 55 cali róznie może byc :D


@Marcinxxx: to nie ma żadnego znaczenia. Moment obrotowy w miejscu montażu uchwytu do ściany jest taki sam bo przyłożona siła na końcu uchwytu jest taka sama. To o czym piszesz mogłoby mieć wpływ co najwyżej w miejscu mocowania telewizora do uchwytu, ale to nie wiem jak producent musiałby z----ć rozmieszczenie punktów montażowych i rozłożyć wagę telewizora, żeby
  • Odpowiedz