Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844
właśnie też interesuje mnie to palexpress mają najniższe ceny, z allegro chyba bym nie chciał ryzykować po akcji z trefnymi greeoutami, możesz polecić jakiegoś hempshota?
@Bodzias1844
amnesie sobie daruję, jednak bardziej odpowiada mi działanie indici niż sativy
@JohnnyGavlacci
w takim razie wezmę na próbę undergrounda, dzięki wielki

a z innej beczki wie ktoś może jak hempshoty wypadają na tle greenoutów, kilka tygodni temu, przeczytałem tutaj że są 2 razy mocniejsze od greenoutach, zastanawiam się na ile to jest prawda, bo raczej nie mogli dodać więcej mg thc na taką samą dawkę, więc w czym mogłaby leżeć różnica?
@sad_d: moim zdaniem są delikatnie mocniejsze, no ale wariantów mocy masz sporo więc średnio to jest jak porównywać, trzeba wziąć też pod uwagę tolerkę i to, że na każdego to inaczej działa. Jedyną różnicę na plus dla hempshotów to smak, smakują lepiej. Greenouta musiałem bardzo rozrobić z colą (polecam, najlepiej z tym smakują) a hempshot wystarczy, zwykła szklanka plus cola i np. cytrusowy pozostawia dobry posmak a greenout aż mordę wykręcał
@sad_d: Kiedyś kupowałem tylko Greenouty bo ktoś pisał że HempShot zamula. No ale to nie była prawda, hempshoty jak dla mnie 2x mocniejsze. Greenouta brałem 30ml, Hempshota do takiego samego stanu potrzebuje 15-20ml. Spora różnica. Do tego w smaku lekko lepsze, ten olej konopny to aż mnie wykręca, Hempshot lepiej maskuje ten smak :)
@sad_d:

amnesie sobie daruję, jednak bardziej odpowiada mi działanie indici niż sativy


Te wszystkie shoty amenesia, gelato itd to raczej nie różnią się działaniem w zależności od siebie, tylko taka nazwa. ale to moje zdanie
@kmf31: jeśli dany shot posiada profil terpenowy odmiany np. amnesia to oczywiście że jest w stanie różnić się działaniem od innych, Oczywiście po tych szotach i tak masz #!$%@? jak #!$%@? i raczej nie zwracasz uwagi na to czy bardziej jesteś senny czy pobudzony (przynajmniej ja tak mam). Przy mniejszych dawkach pewnie to odgrywa większą rolę.