Wpis z mikrobloga

Ej ostatnio tak sie zastanawiałem i chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego, co według was najbardziej utrudnia poznanie dziewczyny w dzisiejszych czasach.

Zadanko trochę jak w szkółce xd

Uszereguj poniższe czynniki od (1 największy wpływ) do 7 ( najmniejszy wpływ )

Wzrost <175
silny trądzik
zaniedbane zęby
zakola/ łysienie
otyłość/niedowaga
nieśmiałość
praca za najniższą krajową

#blackpill. #przegryw #ankieta #polska
  • 14
@Efff1: Wszystko zależy od tego czy jakiegoś czynnika masz w nadmiarze, bo taka pewność siebie potrafi zniwelować nienajlepszy wygląd i w drugą stronę: nawet dobry look nie pomoże jeśli nie potrafi się zagadać
@maxiek: #!$%@? grubasow, mam niedowagę i wyglądam jak karykatura chłopa, nie mam siły, a jeść więcej niż wynosi moje zapotrzebowanie nie mogę, bo robi mi się wtedy slabo. Żeby schudnąć wystarczy parę miesięcy lekkiego głodu. Mi dużo łatwiej schudnąć niż przytyc, uważam też że osoby z nadwagą (oczywiście mówimy o nadwadze, a nie otyłości) wyglądają lepiej niż te z niedowagą, bardziej żywo.
@JacekJaworzec: ehhh głupich nie sieją sami się rodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście że niedowaga jest lepsza niż nadwaga, gdyż jest bliższa (a w zasadzie mniej oddalona) od ogólnie przyjętego kanonu piękna - zauważ że wszyscy mówią że muszą prześć/są na diecie a sylwetki jakie są obiektem zazdrości to właśnie te z niskim BF, nikt jakoś nie mówi czegoś pokroju - "noo ja to bym chciał mieć
@maxiek: xd jak ktoś nie ma mięśni tak jak ja, to niski BF go nie ratuje a właściwie pogarsza sytuację, bo wygląda jak kościotrup, a muskularne osoby z niskim BF wcale nie mają niedowagi, po prostu mają masę w mięśniach. U kobiet bycie szkieletem jeszcze może przejdzie, ale u mężczyzn jest to szczególnie odpychajace. To zaprzeczenie meskosci. Serio jest to dla ciebie takim zaskoczeniem, że jeśli ktoś ma maly żołądek, to