Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Trauma_Teddy: to słaba ta firma że po miesiacu zwija interes

@Stabilizator: większość jdg zwija interes po miesiącu bez dochodu, bo leasing za maszyny musisz płacić, czynsz za wynajem lokalu to też często kilkanaście tysięcy miesięcznie, tracisz większość klientów, bo nie realizujesz dostaw, a za zawalone umowy dostajesz kary umowne.

A nawet gdyby jdg był "słabą firmą", to nic ci do tego, każdy pracuje jak potrafi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Stabilizator: akurat tak się składa że byłem kiedyś arborystą, 250k w sprzęcie, a i tak cudów nie było.
Polecam zająć się czymkolwiek innym niż siedzenie na cieciówce, dowiesz się gdzie konkretnie jest w Polsce problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nawet nie mówię o jdgach leasingujących ciężarówki z naczepami, bo to po 30-40k miesięcznie samego leasingu.
Ale nadzorca niewolników rzucił po stówie dziennie, dobry pan, mógł przecież
@kontodlabeki: Jestem praktykantem w radiu wojewódzkim. Zglosiłem projekt i ogólny zarys nawet newasa o tym do redaktora. Chlop stwierdzil, że te 30 dni jest płatne i i tak szczerze wątpi, że beda rozsyłali jakiekolwiek wezwania, a te listy są fejkowe. Na nic sie zdały tlumaczenia
@Mecha_Wykalaczka: no ja mam o tyle #!$%@?, że jakbym dostał miesięczny WF:

- mam takich klientów, którzy jeśli nie dostaną odpowiedniego supportu to idą do kogoś innego i już nie wrócą,
- umowy na rok w przód na realizacje,
- leasing sam się nie spłaci,
- sprzęt za gruby hajs stoi przez miesiąc nieużywany, czyli na siebie nie zarabia,
- przy pewnych projektach nie da się zastąpić osób XYZ innymi nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafau16: nie musisz tłumaczyć, bo mam podobnie xd
Zleceń do końca kwietnia, gdzie w lutym znowu dostanę kolejne terminy. Muszę opłacić pracowników, auto, sprzęt, leasing, kredyty, #!$%@? wszystko xD
A oni dadzą 134ziko na dzień służby i w sumie #!$%@? jaja XD

Najlepsze są jeszcze te upośledzone miernoty co piszą "fajna ta twoja firma skoro nie może miesiąc sobie stać i upadnie" typy co zarabiają max 2800 i ich życie wygląda
@kontodlabeki: A która telewizja ma o tym mówić? O TVPiS nie wspomnę, Polsat trzęsie dupą przed pisem, a za TVNem już protestowaliście, to możecie #!$%@?ć, przecież nie będzie znowu się wychylać. No ale mamy "młodzieżowe słowo roku" - to jest priorytet xD