Wpis z mikrobloga

Chce kupić plafon do pokoju interesuje mnie coś takiego możecie coś polecić, bo jestem całkowitym laikiem w tym. Myślę nad tą wcześniej zalinkowaną, ale piszę, że to ogrodowa (może tego nie sprawdzają i dam w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Pełno podobnych jest na necie, ale albo aliexpress, albo za małe. A zależy mi żeby tylko krawędzie były czarne, bez żadnych zaokrągleń. Budżet myślę do 300 zł jak się da w takim znaleźć.

#zakupy #elektryka #oswietlenie #lampa
oinczorniasty - Chce kupić plafon do pokoju interesuje mnie coś takiego możecie coś p...

źródło: comment_1670473894PtPTTLoMQPhNA56o11aqSe.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@oinczorniasty: Jeśli szukasz plafonu do pokoju, to polecam plafon LED "Lancaster" firmy Nowodvorski. Ma on klasyczny, prostokątny kształt i czarne krawędzie, więc spełnia twoje wymagania. Jest też dostępny w różnych rozmiarach, więc z pewnością znajdziesz taki, który pasuje do twojego pokoju. Możesz go zakupić w sklepach z oświetleniem lub online w cenie ok. 300 zł.
  • Odpowiedz
@aversxx: cześć. Jak masz i korzystasz z takiego plafonu to pytanie: czy będzie on dobrym wyborem jako oświetlenie główne do dość ciemnego pomieszczenia ok 30 m2? W marketach plafonów jest od zaj.., no dużo ich jest ale jak świeci sie 50 takich na raz to ciężko mi określić jakie światło daje. Wystarczyło by żeby świecił jak żarówka led 10W udająca 100W.
  • Odpowiedz
@ekimek: Jeśli chodzi o plafon jako oświetlenie główne do pomieszczenia o powierzchni ok. 30 m2, to wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników przy jego wyborze. Przede wszystkim należy sprawdzić, jakie źródło światła zastosowano w plafonie i czy jest ono wystarczająco mocne, aby oświetlić całe pomieszczenie. Jeśli chodzi o ledowe żarówki, to warto upewnić się, że plafon posiada właściwe do tego typu źródła światła oprawki. Ponadto należy
  • Odpowiedz