Wpis z mikrobloga

@czogusiowy: Xbox one x - będziesz miał napęd = tanie gry, a argument o niewspieraniu starej generacji to jest bzdura. Sam Microsoft ma problemy z wypuszczaniem swoich produkcji tylko na nowa generacje a co dopiero inni( ͡° ͜ʖ ͡°)

No stres, starczy na lata.

Oczywiście series x byłby super wyborem ale series s nie jest jest. Miałem, wymieniłem na x bo s w porównaniu do pełnych konsol
@Anton044: Absolutnie nie opłaca się One X który kosztuje tyle samo co używany SS. Co z tego, że pojawiają się teraz ostatnie duże gry jak za chwilę ten trend sie skończy. Co generacje tak to wygląda, że przez dwa lata jeszcze wychodzą na obie, a potem przestają. 360 mu jeszcze poleć xD
@Anton044 Xboxa One sprzedało się kilkadziesiąt milionów sztuk... Firma teraz zlewa kilkadziesiąt milionów klientów mówiąc że gra nie wyjdzie na ich platformę po to by miesiąc przed poinformować że jednak wyjdzie? xD
Sam Microsoft ma problemy z wypuszczaniem swoich produkcji tylko na nowa generacje a co dopiero inni( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anton044: przecież Xbox ma zapowiedziane 3 gry first-party w pierwszej połowie 2023 tylko na obecną generację?
@Anton044: jeśli pytasz mnie, czy Xbox miał na ten rok zapowiedziane gry na dane platformy, które wyszły finalnie na inne, no to nie miał takich wcale. I mówiąc szczerze, to oprócz FS, który finalnie nie wyszedł na One, nie kojarzę ostatnio takich gier w ogóle ¯\_(ツ)_/¯
@Poroniec: nie, nie pytam, mówię tylko ze Microsoft ma problemy z wydawaniem jakichkolwiek gier, a co dopiero tylko na nową generacje dlatego Xbox one x jak nie masz kasy to jest dobry wybor a nawet lepszy niż Xbox series s ponieważ wynika to z trgo ze Xbox series s to gówno, które bronią tylko ziomeczki z tagu, które go mają¯\_(ツ)_/¯

@radkiewiczmariusz: Zapraszam do Google L, 4 sekundy to zajęło (