Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: Te tanie yato nie trzymają wymiarów, np. nasadka 7 mm ma jakieś 6,9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej kupić coś tajwańskiego, jakiś proxxon, jonnesway czy tej klasy narzędzia, ciągle cena akceptowalna, bo to jest jednak na lata, ale jak ma być wymiar 7 mm to jest 7 mm.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_Sicario: Chyba tylko Proxxon 23020 oferuje to co cię interesuje. Yato ma oddzielne zestawy 1/2 i 1/4 a w Proxxonie wszystko w jednej walizce bez tych końcówek, bitów i innych dupereli. Niestety, cena też sporo większa w porównaniu z Yato, Neo, czy Honitonem.
  • Odpowiedz
@Jemigrant: Od 6 lat mam jeden duży zestaw nasadek neo które kupiłem wraz z drugim zestawem yato (deko mniejszy) Yanto: nasadki 10/13/17/19 obrobiły się po około roku., grzechotkę ch.. strzelił po 6 miesiącach. Co prawda jedną średnią grzechotkę z neo też ch... strzelił bo do kanału ze szlamem wpadła...
Powiedz mi jeszcze raz, co mam zrobić?
  • Odpowiedz
Być może teraz. Pytanie opa brzmiało co polecacie. Polecam co uważam za sprawdzone. Co mu sate miałem polecić do odkręcenia 3 śrub w roku panie ogarnięty?
  • Odpowiedz
@Lorenzo_Sicario: Ja polecam Honiton. Brałem 2 lata temu za około 250zł zestaw 94 elementy, teraz ceny trochę podbiło. Grzechotka 1/2 cala przeżyła skakanie i przedłużanie metrową lagą przy odkręcaniu piast kół. Działa dalej tak samo.
  • Odpowiedz