Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: Od tego, żeby druga Bucza nie miała miejsca w Polsce mamy służby i wojsko zawodowe ewentualnie ochotników z WoT. Pobór to patologia.


@Sangreal: Przykro mi, mamy go za mało. Tak uważam ja, tak uważają politycy, generałowie, specjaliści od spraw bezpieczeństwa.
Przeciwnego zdania są wykopki i Maja Staśko.
Od służby wojskowej nie uciekniemy, ważne żeby były dobre warunki, zwrot za zarobki, możliwość wybrania terminu, normalne przepustki itd.
  • Odpowiedz
Może też zostawić samych pracowników bez nadzoru i mieć opóźnienia, źle wykonaną robotę.


@ejshuud: No zajebista firma, szefa nie ma przez miesiąc i pracownicy nie umieją niczego porządnie zrobić xD Jak by złamał nogę np. to też już po firmie jak rozumiem?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: to nie jest mój problem tylko problem państwa i rządu. Nie mam takiego obowiązku im w tym pomagać poza płaceniem podatków. A jeśli już to ja poproszę nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym, 200% miesięcznych zarobków i przepustkę na żądanie bez możliwości odmowy. Jestem w końcu wolnym człowiekiem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cierniostwor: I problemów nie rozwiążesz zmuszaniem do jakichś ćwiczeń z dupy przez miesiąc gdzie jeszcze nie wiadomo po co ściągasz wszystkich w jedno miejsce - to prosta droga do powrotu patologii ze starej ZSW, może nie w takim stopniu, ale powrotu. Jak już chcesz pouczyć ludzi strzelać to możesz to zrobić w znacznie przyjaźniejszej formie niezmuszajacej do niczego. Jest jeszcze temat wymuszanej przysięgi wojskowej która najwyraźniej rodzi konsekwencje i nie
  • Odpowiedz
@ejshuud jeśli przez 3 lata nie byłeś na urlopie żeby tylko firma miała lepiej to mam zła wiadomość, niewolnikiem już jesteś, jak przyjdzie wezwanie to będzie to tylko zmiana właściciela
  • Odpowiedz
@Sonic233_: Bo chce mieć więcej niż inni? Bo nie mam zamiaru robić za najniższą? Jeszcze 2-3 lata i jedną firmę będę mógł zamknąć i będę w stanie pracować kilka godzin miesiecznie, mając zarobki wyższe niż programiści 15k
  • Odpowiedz
@ejshuud nie napisałeś że to twoja firma, jeśli tak, to zmienia postać rzeczy ale jeśli to czyjąś a ty je #!$%@? na etacie, to zachowując się tak jesteś niewolnikiem niezależnie od zarobków
  • Odpowiedz
@ejshuud: przepraszam, że tak wprost zapytam, ale czy jesteś debilem?

@JoeGlodomor: nie nie jestem. Dzisiaj wszyscy będą mówić że debil, a za kilka lat wszyscy będą mówić złodziej, bo się dorobił, a w tym kraju nie da się niby dorobić.

Przedsiębiorca to ktoś kto przez kilka lat żyje tak jak nikt nie chce, aby potem żyć tak jak wszyscy chcą - nie wiem czyj cytat, ale kiedyś to
  • Odpowiedz