Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: Nie chodzi o 30 dniowe bieganie po poligonie, tylko o wyjęcie miesiąca z życia. Chce coś osiągnąć, od 3 lat nie byłem na urlopie aby wszystko w firmie było dograne, a tu chcą mnie wziąć na miesiąc aby słuchać poleceń jakiegoś trepa. Nawet jakby mi oddali 100% moich dochodów, to nie oddadzą reputacji czy klientów o których się starałem przez bardzo długi czas.
@Cierniostwor: Nie chodzi o 30 dniowe bieganie po poligonie, tylko o wyjęcie miesiąca z życia. Chce coś osiągnąć, od 3 lat nie byłem na urlopie aby wszystko w firmie było dograne, a tu chcą mnie wziąć na miesiąc aby słuchać poleceń jakiegoś trepa. Nawet jakby mi oddali 100 oich dochodów, to nie oddadzą reputacji czy klientów o których się starałem przez bardzo długi czas.


@ejshuud: Gdyby np. Mój mechanik powiedział
@Cierniostwor: Ty nie jesteś ludzie. Większość Polaków ma na szczęście w dupie wojskowych i doskonale wiedzą jaka to jest patola. Zwłaszcza ci co maja za sobą zetke czyli apogeum wojskowej patologii.


@Sangreal: Serio? Po Buczy, po tym wszystkim co się dzieje na Ukrainie pokazuje jak bardzo potrzebujemy armii do ochrony naszego życia. Czasy „a po co nam armia żadnych wojen nie będzie hehe” mineły
@Cierniostwor: To teraz wyobraź sobie że twój mechanik ma kontrakt na serwis trzech flot samochodów, a detal to może 10% jego przychodów. I nagle daje znać trzem dużym korporacjom że sorry, ale przez miesiąc będę się bawił w żołnierzyka i nie będę wam robił samochodów. Korporacje (wszystkie zagraniczne) oczywiście poczekają, bo szef uczy się jak zostać mięsem armatnim. Może też zostawić samych pracowników bez nadzoru i mieć opóźnienia, źle wykonaną robotę.