Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Jak kurła nie wiele. Przez 14 lat siedzial na youtube i odpierdlaał te same rzeczy. Co ty znowu pitolisz. Dawno powinien dostac bana i niech sie cieszy ze przez tyle lat mógł sie dorobić, budjąc popularność na patologi. Na dodatek jak tylko mial okazje to używal swojego majątku jako pocisku, że ja mam wiecej od ciebie, wiec ty jesteś gorszy
@laminio: przecież ma jeszcze podobno dobrze prosperującą firmę odzieżową. ludzie się cieszą że spadł z rowerka bo jest toksyczny a zazdrość o pieniążki to już dopisują jego obrońcy. nie każdy ocenia innych po grubości portfela, nitro tak robił więc może posmakuje jak jego ofiary się czuły ¯\_(ツ)_/¯
@laminio: Czy ja wiem? Mnie cieszy najbardziej to, ze typ ktore jeszcze dzisiaj w dzien mowil, ze “#!$%@? mu zrobia” dostal bana kilka godzin po tej wypowiedzi. Typ myslal, ze jest bezkarny i sie przejechal. Od siebie dodam, ze typ jest doslownym zerem w moich oczach. Na dodatek te jego wyzywanie od biedakow, ponizanie, wysmiewanie. Typ ewidentnie ma jakis kompleks. Kiedys chodzilem do liceum i pracowalem w miedzy czasie. Po skonczeniu
@SkrajnieZdegustowany: Zajmuje się programowaniem, regularnie robię na zlecenie dla firmy z Danii (Juz dwa lata) która trzyma coś na zasadzie CRM'a. Taka platforma do zarządzania pracownikami i ogólnie zarządzanie firmą + na boku se dorabiam jeszcze na rozwijaniu panelu + aplikacji mobilnej dla firmy kateringowej z Belgii (Dla której kiedyś robiłem na UoP). Po prawie dwóch latach podjęliśmy ponownie współprace, tylko ze robie teraz jakieś 2-4h dziennie dla nich.