Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jakie cuda dzieją się w Choroszczy. Kiedyś rozmawiałem z typem, co siedział na jakimś srogim oddziale w lokalnej Choroszczy i poprosiłem go, żeby opowiedział o największych Choroszczaninach jakich spotkał. Opowiadał on, że jeden typ, codziennie o tej samej godzinie siadał do góry nogami na fotelu z gazetą w rekach i ogłaszał stan wojenny bardzo donośnym głosem, całość miało format przemowienia, wołali na jego Jaruzelski xD. Ciekawe co musi się dziać w Choroszczy, bo ta historia pochodzi z zachodniej części Polski. Opowiadał też więcej, ale było to lata temu i tylko to zapadło mi w pamięć.
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@PoteznyTomaszek: Problem z chorymi psychicznie mocno narastał w Polsce. Było ich z roku na rok coraz więcej. W szpitalach zaczęło brakować miejsca. Rząd postanowił więc działać i stworzył ogromny ośrodek dla wszystkich czubków. Dla niepoznaki nazwał go Białystok i zaprojektował na wzór większego miasta. Miało to miejsce w roku, który Krzysio Misio wspomina jako przeprowadzkę do miasta, ale tak naprawdę cała rodzina Kononowicz trafiła do szpitala „Białystok”.

Natomiast Choroszcz to izolatka
@PoteznyTomaszek: Wyobraz sobie wszystko co #!$%@?, ale realne i to wszystko sie dzieje w psychiatrykach zapewne. Rzucanie kalem po sali i jedzenie go, to brzmi okropnie. Nie, ja nie rzucałem i nie rzucano we mnie, po prostu zapadl mi w pamieci reportaz, gdy byla kiedys afera w jakims psychiatryku.( ͡° ͜ʖ ͡°)