Wpis z mikrobloga

Wołam osoby udzielające się we wpisie dotyczącym szalika z motywem SS klubu Gryf Słupsk

Dużo osób, zarzucało mi że nie jest to szalik stylizowany na SS, nawet zarzucając mi bycie opłaconym antypolskim pracownikiem, czy też ruskim trolem. Ponieważ jestem dobrze zorientowany w środowisku kibicowskim, dotarłem do autora szalików. Zdziwieniem chyba nie jest to, jaka ideologie promuje ten osobnik, pomijam rasistowskie treści i skupiam się wyłącznie na treściach związanych z nazizmem.
#ukraina
  • 52
@PomocnikBob: uwielbiam takie oranko, a strażnik i znawca ukraińskich nazistów jak widzę zaniemówił( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) @Aquamen potrzebujesz więcej czasu na przygotowanie specjalnego fikołka? Nie mogę się doczekać wołaj jak już cos ekstra przygotujesz.
P.s Ostrzegałem - nie słuchałeś( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
@PomocnikBob: ale po co mnie wołasz jak jedyne co napisałam w poprzednim wpisie to, że sam podsumowałeś tezę która w nim postawiłeś słowami, że symbole nie są równe stylistyce
Wołam osoby udzielające się we wpisie


@PomocnikBob: ale kto prosił? Nie twierdzę że autor szalików nie popiera hitlera itp, ale twoje twierdzenie że szalik nie ma nic wspólnego z herbami miasta jest inwalidą, a ty idiotą
@PomocnikBob: ale co ten wpis niby ma udowadniać? Poglądy, że kogoś pobije jak mu się nie spodoba? Napis gotyką to nie jest to samo co symbol SS Galizien jak bardzo byś się nie gimnastykował