Wpis z mikrobloga

Wołam osoby udzielające się we wpisie dotyczącym szalika z motywem SS klubu Gryf Słupsk

Dużo osób, zarzucało mi że nie jest to szalik stylizowany na SS, nawet zarzucając mi bycie opłaconym antypolskim pracownikiem, czy też ruskim trolem. Ponieważ jestem dobrze zorientowany w środowisku kibicowskim, dotarłem do autora szalików. Zdziwieniem chyba nie jest to, jaka ideologie promuje ten osobnik, pomijam rasistowskie treści i skupiam się wyłącznie na treściach związanych z nazizmem.
#ukraina
  • 52
@PomocnikBob: I co to ma udowadniać? Tylko potwierdziłeś tym wpisem że w PL takie jednostki muszą się ukrywać jak szczury i robić fikołki żeby ktoś ich za ręke nie złapał że mają takie a nie inne poglądy. Na ukrainie na poziomie systemowym jest akceptowalne paradowanie ze swastykami czy w mundurach SS. Naprawde nie widzisz tutaj róznicy?
@koala667: to, że środowiska te często podnoszą temat SS i nazizmu u Ukraińców, że nie można im pomagać, ze to do nas wróci. A sami mamy takie same jednostki u nas. I dlatego, ze kilku głupków Ukraińców nosi takie naszywki całość jest brana jako naziści, a u nas próbują to usprawiedliwiać, że to nie o to im chodzi.