Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@RickLittleBrick: ja myślałem, że ktoś sobie jaja robi i zdubbingował Michniewicza xDDDDD

@plasq: bez kitu myślałem tak samo. Dopiero po połowie ogarnęły mnie dreszcze żenady i lekko się zagotowałem ze wstydu. To co musieli sobie myśleć piłkarze grający pod wodzą Guardioli, Ancelottiego, Kloppa, Mourinho, Gattuso, Heynckesa..

To jest po prostu niewyobrażalne xD
@CydrNorweski: Nie no, bez jaj, miałem przyjemność oglądać część rozpracowania Rosji przez Michniewicza i Potrykusa w U-21. To jest wstępniak, zresztą jak to u Michniewicza, mocno żartobliwy. Dużo można mu zarzucić, ale jeśli chodzi o informacje, to to jest praktycznie zalew, bardziej bym się bał, czy w drugą stronę nie przesadza z tymi imionami partnerek rywala etc. ;)

Warto przeczytać: https://weszlo.com/2019/11/15/drony-ipady-i-klasyczne-notatniki-inspektor-gadzet-z-u-21-dla-weszlo/
zresztą jak to u Michniewicza, mocno żartobliwy.


@Jakub_Olkiewicz: możliwe, ale chyba żart nie chwycił a przynajmniej nie widać po piłkarzach, że są tym wybitnie rozbawieni. Samo wideo na oficjalnym kanale podkręca tylko niezdrową atmosferę w okół CM.
Z drugiej strony podrzucasz link do artykułu sprzed 3 lat, a od tamtego czasu z Michniewiczem zaliczył kilka wtop vide zjazd z Legią. IMO sam wynik z Meksykiem to kwestia szczęścia, a spotkanie z
@choochoomotherfucker: Nie spodziewałbym się fajerwerków dalej xD Typowi mylą się nazwiska, zapomina kto kim jest, nie wie gdzie grał który. Jeśli tak wyglada omówienie składu przeciwnika, a o obronie miał do powiedzenia „nic tu się ciekawego nie dzieje”, to dalej na pewno była jakaś grande strategia xD