Wpis z mikrobloga

Robię budżetowy sim-rig do #assettocorsa i zdecydowałem się na ogarnięcie googli VR równie budżetowych. Zamysł padł na Samsung Gear VR bo udało mi się wyrwać s10'tkę za grosze które będzie robiło za ekran. I teraz pytanie, którą rewizję kupić? Najnowszą Gear VR SM-R325 ? Ewentualnie czy jest jeszcze jakiś inny zestaw headset (typu cardboard) + kontroler tani który jest lepszy od wcześniej wspomnianego Gear VR.
#vr #samsung #gearvr #symulatory #virtualreality #oculus #technologia #gry #pcmasterrace #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
s.....y - Robię budżetowy sim-rig do #assettocorsa i zdecydowałem się na ogarnięcie g...
  • 27
no s10 kupilem za 100zl, gear vr okolo 100pln. Dlatego mowie budzetowy mordko ale tak czulem ze zapytam na wykopie to beda polecac oculusy po 1k XDD


@s-k-fantasyfactory: No ok ok... 200 pln to dobry start. Zatem czemu nie. Ja zerknąłem w internety i tam nowe duperele kosztowały pod 1000pln łącznie.
wiesz to nie ma byc pro ,zabawka taka o dla urozmaicenia rozgrywki


@s-k-fantasyfactory: Ale wiesz... ja sto lat temu kupiłem rzutnik "no bo mam kawał białej ściany" ...a potem się zaczęło i pojawił ekran, profesjonalna farba, welury itp. Może być tak, że złożysz ten szajs, zobaczysz, wsiąkniesz i polecisz do HP G2 który jak wiemy nadal ma najlepszy obraz ever w sim :)

Powodzenia
@s-k-fantasyfactory: Ja bym jednak celował w coś z dodatkowym stopniem swobody. Wprawdzie raczej nie będziesz się pochylał bliżej kierownicy ale mimo wszystko o ile nie jesteś nabity na pal to rozglądając się na boki też ruszasz głową co może powodować dyskomfort.

Ale jeśli chcesz oprzeć sie na rozwiązaniu z telefonem to gearvr będzie najlepszą opcją. Nawet pomimo niskiej rozdzielczości telefonu to te google w przeciwieństwie do cardboardów i chińczyków mają porządne
Zamysł padł na Samsung Gear VR


@s-k-fantasyfactory: o, kolega widzę chce się zniechęcić do VRu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem kiedyś taki sprzęt w jakimś markecie RTV AGD, włożyłem na głowę i zażenowany tym jak to wygląda na kilka lat się zniechęciłem do VRu uznając to za bezsensowną technologię.

Do czasu aż wybrałem się do jaiegoś lokalu który oferował granie w VR na jakimś Oculus Rifcie.

Tego