Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: No jakoś w lutym/marcu jak to miało premierę to na tagu trochę ludzi polecało, sam się skusiłem i aż też wrzuciłem wpis na mirko i w szoku byłem ile osób plusowało i pisało, że kozak.

Faktycznie, wszystko całkowicie zależy od tego jak mają to rozpisane i jakie będą kolejne sezony, ale liczę na to, że nauczyli się na błędach z Losta i wyjdzie z tego kompletna, spójna i lepsza wersja.
@dziobnij2: Oglądając ten serial miałem deja vu. Nie mam pamięci do tytułów to nie podam konkretów ale był już jakiś serial gdzie nie można było opuścić danego miasteczka. Był już jakiś serial albo film gdzie zło, demon mógł zaatakować tylko pod warunkiem że się go wpuści do domu. Był już film, serial gdzie następowała jakaś teleportacja z jednego miejsca w inne. Tak jakby twórcy tego serialu pozbierali fragmenty gotowców i na
@dziobnij2: jest w pyte, bardzo mi się podobal. Chociaż bardzo zawiodłem się na zakończeniu, to nawet nie był cliff hanger - oni cię #!$%@? z urwiska i powiedzieli "leć sobie, jak zrobimy drugi sezon to przestaniesz".

@Gieekaa: przemysl rozrywkowy w 2022 w pigułce. Nic nowego nie wymyślają
@dziobnij2: a moim zdaniem kuuuupppaaaa.... taki serial klasy B. Wszyscy porównują to do LOST, a to podejścia nie ma do tego serialu. Jedyne wspólne elementy to, że nie wiadomo co się dzieje i jeden z bohaterów występował w obu produkcjach. Klimat był na początku trochę był, potem im dalej, tym gorzej.

W Lost potrzebowali 3-4 sezonów, żeby zacząć psuć wszystko. Tutaj im to zajęło 3-4 odcinki. Zachowania bohaterów irracjonalne, żeby nie
@jestemjakijestem1212:

W Lost potrzebowali 3-4 sezonów, żeby zacząć psuć wszystko. Tutaj im to zajęło 3-4 odcinki. Zachowania bohaterów irracjonalne, żeby nie powiedzieć debilne. Dialogi tragiczne.


pomysł w porządku ale wykonanie tragiczne. co chwile przewijałem do przodu, bo dialogi pisał im chyba jakiś gimnazjalista co ma "problemy" ze starymi xD postaci tak beznadziejne, że kibicuje człowiek upiorom xD a najgorszy ten synalek murzynoszeryfa i ta jego hipisowska babka, no i ta wyluzowana