Wpis z mikrobloga

W sumie to chyba troche sie zawiodlem.

Siedzi czlowiek na mirko nie od wczoraj i niby wiedzial, a jednak troche sie ludzil.

Doskonale wiem, ze wykop i jego uzytkownicy to bardzo marne odzwierciedlenie polskiego spoleczenstwa. Wiekszosc uzytkownikow tutaj to sfrustrowane dzieciaki, albo cichutkie przegrywy piszczace z otchlani swojej piwnicy. Jednakze po okresie pandemii, gdzie ilosc agresji na tym portalu wobec niestosujacych sie do zalecen MZ w sprawach zakrywania ust i szczepienia, pozniejsze "zdemaskowanie" antyszczepow jako trolli Moskwy i kolejnej dawce agresji wobec nieposlusznych czlowiek mial wrazenie jakby cos sie ruszylo, gdzies ten testosteron przebija sie przez klawiatury kolejnych meskich uzytkownikow.

Pozniej wojna na ukrainie, podniosle, patriotyczne nastroje, kolejne demaskowanie rosyjskich trolli, ktore tym razem byly juz wszedzie. Ktokolwiek niezgadzal sie z oficjalna propaganda Kijowa byl wyszydzany i opluwany.

Pomyslalem sobie, ze cholera, chyba sie mylilem co do uzytkownikow tej strony. Chyba Polska ma ukryte, pod ta twarda skorupa nienawisci wobec wlasnego gniazda, ogromne poklady patriotyzmu i checi do obrony swojej ojczyzny.

Jak bardzo sie mylilem. Ilosc tchorzow na tym portalu jest wrecz abstrakcyjna xD No ludzie kochani, przez te 2 dni na tagu czego ja nie przeczytalem xD Ze miesiac WFu = niewolnictwo xD Ze jakim prawem ktos zabiera mnie na szkolenie i zadaje mi cierpienie xD Okazalo sie, ze 90% uzytkownikow to nie #programista15k tylko biznesmeni na JDG z przychodem rzedu 30k miesiecznie, a po miesiacu nieobecnosci ich biznes przepadnie w zapomnienie xD Dowiedzialem sie rowniez, ze po 30 dniach skoszarowania twoja zona i dzieci moga cie juz nie poznac xD I wisienka na torcie, najbardziej absurdalny argument jaki przeczytalem to, ze powolanie stanowi ( uwaga mocne )


xDDD

To juz nawet nie bawi, po prostu smuci. Samce z tego portalu to po prostu groteska.

Na koniec dodam tylko, ze przez te kilka dni jedna mirabelka, ktora faktycznie ma szanse dostac powolanie ze wzgledu na prace w sluzbie zdrowia napisala beznamietnie, ze nie mialaby wiekszego problemu z odbyciem takich cwiczen xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 123
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieprawdopodobnainterwencja: aktualnie mamy taki trend wśród ludzi który polega na wybiórczej dorosłości. Czyli chcieliby czerpać profity ale obowiązki już niekoniecznie. #!$%@? pokolenie chłopców w kocich uszkach i wiecznie #!$%@? różowych to przyszłość tego kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s---k: takie że żyjesz w państwie które daje ci bezpieczeństwo, dba o ciebie. Masz służbę zdrowia, program emerytalny swoje prawa jako pracownik. Jak ci bie pasi to wylotka do Afryki albo gdzieś do dżungla tam nikt cie nie będzie na siłę w kamasze wciskal
nie zostawie moich dziewczynek samych bez taty. W sumie najstarszy dalby rade sie nimi zajac, ale jak ja im wytumacze ze dzisiaj nie otworzymy sklepiku w salonie?


@nieprawdopodobnainterwencja: haha, klasyk. Pierwszy do krytykowania innych, ze nie chca isc do woja, ale jak chodzi o niego samego to jest zupelnie wyjatkowa sytuacja (bo nikt inny w tym kraju nie ma dzieci, czy innych osob ktorymi sie musi opiekowac) i niestety nie moze.
@nieprawdopodobnainterwencja: ten post ma wszystko co możliwe do trollowania:
1. Przymusowy WF, koszt owuefowanego: miesiąc przychodów
2. Bajtujący nie ma pojęcia że brak przychodów to stałe koszty
3. Bajtujący ma trójkę dzieci, więc nie pojedzie na ćwiczenia (chociaż wszyscy wiemy że pojechałby i po pół roku jednostka wysłałaby list z przyznaniem się do pomyłki na otarcie łez)
4. Nazwanie wszystkich tchórzami przez pisowca
5. The bajt has been planted
@nieprawdopodobnainterwencja: to kiedy OPie zaciągasz się do międzynarodowego legionu walczącego na Ukrainie? Mam nadzieję, że zrobisz znalezisko z całego procesu rejestracji i będziesz dawał pieniężne wpisy prosto z frontu, skoro taki z Ciebie Patriota, to czekam aż nas będziesz bronił przed Rosja, bo widzę masz bardzo dużo do powiedzenia w Internecie a w rzeczywistości siedzisz dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°). A nie, sam nie masz jaj,