Wpis z mikrobloga

Kilka słów o #thenitrozyniak w kontekście materiału z głównej o której zapomniał autor filmu. Ten tfu hipokryta doprowadził do banicji @Rafatus69 w 2018, kiedy prezes uderzył Marlenkę w kask. Przede wszystkim nie używał argumentu bicia kobiet na kanale rafatusa, czy patologii, a tego że NIBY @Rafatus69 groził jego 2 letniemu synowi, co nie było prawdą. Pierwszy białorycerz RP doprowadził do exodusu #rafatus na #showup gdzie Marlenka została bardziej poniżona niż na #polskiyoutube kiedy analczyk nagrywał

Tfu

#patostreamy #danielmagical #afera #damskibokser #nitro #nitrozyniak #analczyk #analnymitoman
Synergy - Kilka słów o #thenitrozyniak w kontekście materiału z głównej o której zapo...
  • 8
@Synergy: po tym nitrozyniaku jadą jak po szmacie co poniektórzy, a ja kojarzę typa tylko z tego że miał kose ze straponiarzem. Jakaś dobra dusza streści za co go tak cisną i jadą po nim, co on takiego #!$%@?ł? Mi parę razy mignął gdzieś w necie ze swoim synem, coś tam go oglądałem w hejt parku na kanale sportowym i tutaj jakoś żadnych odchyłów nie widziałem