Wpis z mikrobloga

Kilka słów o #thenitrozyniak w kontekście materiału z głównej o której zapomniał autor filmu. Ten tfu hipokryta doprowadził do banicji @Rafatus69 w 2018, kiedy prezes uderzył Marlenkę w kask. Przede wszystkim nie używał argumentu bicia kobiet na kanale rafatusa, czy patologii, a tego że NIBY @Rafatus69 groził jego 2 letniemu synowi, co nie było prawdą. Pierwszy białorycerz RP doprowadził do exodusu #rafatus na #showup gdzie Marlenka została bardziej poniżona niż na #polskiyoutube kiedy analczyk nagrywał

Tfu

#patostreamy #danielmagical #afera #damskibokser #nitro #nitrozyniak #analczyk #analnymitoman
Synergy - Kilka słów o #thenitrozyniak w kontekście materiału z głównej o której zapo...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Synergy: po tym nitrozyniaku jadą jak po szmacie co poniektórzy, a ja kojarzę typa tylko z tego że miał kose ze straponiarzem. Jakaś dobra dusza streści za co go tak cisną i jadą po nim, co on takiego #!$%@?ł? Mi parę razy mignął gdzieś w necie ze swoim synem, coś tam go oglądałem w hejt parku na kanale sportowym i tutaj jakoś żadnych odchyłów nie widziałem
  • Odpowiedz
@Wasz_Jezus: niby dlaczego? że chcemy tu by nitro zniknął z internetu jak inni patoinfluencerzy? Bardzo dobrze że ludzie się za niego wzięli to że Ciebie bawi jego durne poczucie humoru to nie znaczy że musi bawić innych. Wyzywać to niech wyzywa swoją starą :)
  • Odpowiedz