Wpis z mikrobloga

@Koobik: Fajnie, ale co z tego jaki tag. Mówię prawdę, to mnie spotkało na terapii. Jak terapia służy głównie do "zidentyfikowania problemu" to logiczne, że na ciężkie przypadki gówno to da, bo sam rozwiązania nie znajdziesz.
@Koobik:

wszystko mi przeszlo i żyje szczęśliwie, jestem zadowolony z życia, czuję się wprost wspaniale z samym sobą i cieszę się wysoką samooceną


No spoko, ale to niewiele mówi na temat terapii. Może coś innego wpłynęło na te zmiany i po prostu nie zauważyłeś.

no ale leki duzo dały tez


No widzisz, a ja do 4 psychiatrów chodziłem i po żadnych lekach nie czułem poprawy ¯\_(ツ)_/¯.
@Kamilo67 fajne wskazówki dostałem na spotkaniach i staralem sie ich trzymać w życiu. Leków jest dużo i trza testować, ja mialem to szczęście ze od razu trafialem na dobre, ale może jestem fuksiarz
@Koobik: No a ja nie dostałem żadnych wskazówek. Leków testowałem już dużo, nie wiem do ilu psychiatrów trzeba iść, żeby mieć pewność, że się na coś trafi. Szkoda jedynie organizmu, żeby "testować" je jak jakiś królik doświadczalny.
@Kamilo67 ja płaciłem stówkę, dzięki czemu mialem potwierdzenie swoich propozycji przez specjalistę z kilkuletnim doświadczeniem. Niestety w chorobach psychicznych trzeba dać tez coś z siebie a nie czekać na gotowe