Wpis z mikrobloga

Cześć. Chciałbym wam przedstawić moją "przemianę" (na samym dole zdjęcie), jeśli chodzi o włosy. Z łysieniem zmagam się od 3 klasy gimnazjum, aktualnie 2 rok na studiach. O tym, że łysieje dowiedziałem się tak naprawdę w 2-3 klasie technikum. Był to dla mnie cios w serce. Ponieważ zawsze się śmiałem z zakolaków. A teraz mogę sobie z nimi zakole podać. Byłem u trychologa, babeczka jedynie mi jakieś szampony i zabiegi doradziła, dobrze że w akcie desperacji z tego nie skorzystałem. Obejrzałem jakimś filmik na YT, gdzie typ mówi, że minoxidil i ziele palmy sabałowej to najlepsza i jedyna dobra kuracja. Jakoś zacząłem to stosować, robiłem to przez kilka lat. Ale jakby nic się nie poprawiało. W sumie też się nie pogarszało za bardzo. W zasadzie na początku nie miałem zakoli tylko zminiaturyzowane włosy, które odstawały od grzywki. Później przestałem to brać. I po 2 miesiącach zaczęły mi wypadać astronomiczne ilości włosów. To wróciłem do tych wariactw, niby przestało, ale wydaje mi się, że to był jedynie zbieg okoliczności. Bo tak czy inaczej włosy by przestały mi wypadać czy brałby tego minoxa z palmą sabałową czy nie. Nie będę was tu zanudzać. Miałem zawsze dłuższe włosy, zgoliłem się na zapałkę. Zacząłem dużo trenować sport walki. Po niedługim czasie zaczęło mi się robić rondo na głowie. Depresja, płacz, szloch, myśli samobójcze. Przetrwałem w takim stanie jakiś czas. Zacząłem szukać w Internecie jakiś innych kuracji. Trafiłem m.in na wykopa. I tutaj się dowidziałem co to dht itd. Aktualnie byłem 0.5 roku na finie. Ale włosy znów mi zaczęły wypadać, po tym jak pięknie odrastały. Przerzuciłem się na Duta. Oczywiście do tego minox. Na ducie jestem z 1.5 miesiąca. I włosy zaczynają ładnie odrastać. Ostatnio nagrałem filmik o łysieniu, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=bPMEhf9f0tw&t=37s
#lysienie #dutasteryd #finasteryd #przeszczepwlosow #blackpill #redpill #mezczyzni #minoxidil
kondzio3211 - Cześć. Chciałbym wam przedstawić moją "przemianę" (na samym dole zdjęci...

źródło: comment_1670245159SnUwWubeUtcxBbaC4R2utW.jpg

Pobierz
  • 28
@krystian777: To powodzenia. Jakby co to spróbuj duta, ja się git czuje. Szczerze to włosy cały czas mi wypadają, trochę już mniej. Ale przy myciu włosów mam ich małą garść na dłoni. Natomiast mam wrażenie, ze te co wypadają to zaraz odrastają nowe. Mam fotę z przed 1.5 miesiąca ze sporym zakolem. Teraz mi wszystko odrosło.
@kondzio3211: Miras kozak efekty ja właśnie 9 miesiąc zanczynam na świętej trójcy(fin,mix i dermapen), efekty fajne, włosy przyciemniały zagęsciły się, zakola wsm chyba trochę sie obniżyły, ale nie do końca wiem. Zastanwaim sie własnie czy nie dodać duta raz w tygodniu dla zwiększenia efektów, ale trochę sie boje. 20lvl łacze sie w bolu przez #!$%@?ą genetykę xD
@kondzio3211: A i nie przejmuj sie tymi co mówią ze jak przez wypadnie włosów moża mieć depresję. Moja samo ocena poelciała w #!$%@? w dół przed maturami jak dowidziałem się od znajomych ze coś z moimi włosami jest nie tak. Zawsze kubiłem nosić quifa, ale przez zakola przezcuiłem sie na cropa. Podobno maksymlane efekty są po 2 latach może jeszcze mi sie uda powrocić do starej fryzury, jak nie to planuje