Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój wpis jest przestrogą dla innych ludzi. Byłem wczoraj ze znajomym na piwie, typ sobie lubi "przybudrować" nosek, ale typek robi to już od jakiegoś czasu i doznaje urojeń wczoraj idąc z nim typ myślał, że go ktos śledzi (a nikogo nie było za nami), a później schizował na co drugim czarnym samochodzie, że to był ktoś kto śledzi, a nikt go nie śledził samochody normalnie obok nas przejeżdżali w dodatku chłop już sam nie wie co bierze
( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj pożyczyłem mu 5 dych na jakiś jak on to określil "biały proszek", ale nie przyznał, że to amfetamina czy coś pochodnego, po prostu "biały proszek/puder" XD jakieś mirki będa zorientowane co on brał i to za 50 zl?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak mirki unikajcie narkotyków, bo w 80% doznacie psychozy ¯_(ツ)_/¯

#narkotykizawszespoko #oswiadczenie #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638d904a5adff1f3a51a17c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: zapewne marihuana - znam wielu, którzy zaczynali od skręta a później mieli schizy i manię przesladlwcza np słynny Piotr Łuszcz znany też jako "Magik" palił marihuanę i przed koncertem kropił ją wybielaczem do tkanin żeby mocniej klepało i potem to nosem wciągał, mówię wam szczerze bo opowiadał mi to kolega z osiedla, którego spotkałem na dworcu w Katowicach więc na bank legitne info