Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część,
Mam problem apropo tych powołań do wojska. Niestety nie mam żadnej aktualnej dokumentacji, ostatnia sprzed 3 lat prawie. Jest to diagnoza schizofrenii paranoidalnej po próbie samobójczej, diagnoza jest z szpitala psychiatrycznego. Z tego co czytam ta choroba wyklucza, jednak czy dokument z diagnoza sprzed 3 lat wystarczy do zmiany kategorii wojskowej z A na E? Praktycznie bez leków nie jestem w stanie dłużej funkcjonować, a nie raz może to śmiesznie brzmi jak muszę iść na siłownię po 12h pracy to muszę brać alprox w małych dawkach jako przedterminowk xDD bo inaczej mam lekki psychozy tyłu przeslyszenia, halucynacje i zapętlenie. A jak próbowałem lecieć na dwie prace to skończyło się na nawrocie głosów w głowie + mam rozwijającego się guza na jądrze, jednak czekam na termin USG. Więc pytanie chyba oczywiste, ale czy diagnoza z tak odległego terminu pozwoli mi zmienić kategorię wojskowa po zlozeniu wniosku o ponowna komisję? Niestety wygląd mnie nie ratuje, bo mam 190 i 105kg przy 12% bf xD a z komisji wojskowej pamiętam że tam leśne dziadki często są. Dziękuję z góry za pomoc w odpowiedzi na pytanie.
#wojsko #wku #obowiazkowecwiczeniawojskowe

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638d520d5adff1f3a51a0fec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przejdź się do jakiegoś psychiatry lub lekarza co zna Twój temat, niech wystawi Ci jakiś papierek ze bierzesz leki plus cała historii choroby.
Ale myślę ze nawet te stare papierki coś dają im do myślenia. Nie zbierają na front tylko na ćwiczenia.
  • Odpowiedz
@moria: to bardzo pokrzepiające, bo również schizotyp, lekki autysta i zaburzenia osobowości here z historią leczenia na oddziałach zamkniętych. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko chciałbym mieć E w papierach, żeby już sie nie musieć z nimi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@moria: Mnie nie chcieli już ze względu na zły wzrok, w wieku 18 lat miałem w głowie poukładane, problemy zaczęły się potem i nie ukrywam dość mocno mi #!$%@?, dlatego wolałbym już to sobie załatwić w papierach i tyle, żeby nie było kolejnego powodu do zmartwień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: dzwoniłem dzisiaj do siebie i babka mi mówiła, ze podobno prośbę o ponowną komisję wojskową (podupadniecie na zdrowiu) zostanie rozpatrzone negatywnie przez komendanta (czy innego tam rangą), z uwagi, że nie jesteś w praktyce w wojsku XD

Ale i tak zamierzam im zanieść dokumenty po wizycie u psychiatry, a po kolejnej diagnozie kolejny upadek na zdrowiu (w razie W będę miał udokumentowane, ze odmawiali komisji lekarskich).
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: yup A, bo w sumie nie dawno zainteresowałem się swoim zdrowiem psychicznym.

No ale jednak teraz prawie codziennie jestem na leku w Polsce (i na świecie) traktowanym jako twardy narkotyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: zielone to lekki narkotyk i tak biorę to legalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zielone to może się uda po kolejnej diagnozie (a może 2 wpadną od razu, bo jak taka jest sytuacja to idźmy na całość i zdiagnozujemy wszystkie swoje problemy psychiczne jakby blachę nie były ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@upadly: jak masz okazje, to sobie miesiąc na oddziale posiedz, wystarczy powiedzieć, że słyszysz głosy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie dobry glejt przed komisją, myślę, że bez pobytu w szpitalu będzie ciężko ze zmianą kategorii, ale rób co chcesz, bo rozumiem, że celujesz w E?
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: nie no, wole swoją zdalną pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej w E, ale starczy mi D.

@moria: nom, w miejscu nieruchomo ci nie ustoję (nie wiem nawet czy po lekach to jest możliwe), a po lekach to znowu odwadnia się szybko organizm i albo guma, aby nie trzeba było za dużo pić (bo sucho w ustach), albo woda, po której często biegasz
  • Odpowiedz