Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część,
Mam problem apropo tych powołań do wojska. Niestety nie mam żadnej aktualnej dokumentacji, ostatnia sprzed 3 lat prawie. Jest to diagnoza schizofrenii paranoidalnej po próbie samobójczej, diagnoza jest z szpitala psychiatrycznego. Z tego co czytam ta choroba wyklucza, jednak czy dokument z diagnoza sprzed 3 lat wystarczy do zmiany kategorii wojskowej z A na E? Praktycznie bez leków nie jestem w stanie dłużej funkcjonować, a nie raz może to śmiesznie brzmi jak muszę iść na siłownię po 12h pracy to muszę brać alprox w małych dawkach jako przedterminowk xDD bo inaczej mam lekki psychozy tyłu przeslyszenia, halucynacje i zapętlenie. A jak próbowałem lecieć na dwie prace to skończyło się na nawrocie głosów w głowie + mam rozwijającego się guza na jądrze, jednak czekam na termin USG. Więc pytanie chyba oczywiste, ale czy diagnoza z tak odległego terminu pozwoli mi zmienić kategorię wojskowa po zlozeniu wniosku o ponowna komisję? Niestety wygląd mnie nie ratuje, bo mam 190 i 105kg przy 12% bf xD a z komisji wojskowej pamiętam że tam leśne dziadki często są. Dziękuję z góry za pomoc w odpowiedzi na pytanie.
#wojsko #wku #obowiazkowecwiczeniawojskowe

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638d520d5adff1f3a51a0fec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moria: a amfetamina i jej pochodne (choć w Polsce nie jest dostępna bezpośrednia jej pochodna akurat) właśnie działają na apetyt i odwadniają szybko organizm.
  • Odpowiedz
@moria: akurat w moim przypadku nie mam na szczęście żadnych leków po tym, ale wiem o co ci chodzi bo znam osoby, co właśnie muszę dodatkowo do tego brać leki przeciwlękowe.
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. To ja ten co pisał ten post, delikatnie mnie zeschziwalo wtedy, ale macie rację. 22 mam psychiatre znowu to poprosze o zaświadczenie jakieś. Właśnie też sobie nie wyobrażam nawet ćwiczeń w tym stanie. Wiadomo ćwiczenia siłowo, ale siłownia a cały dzień tam to inna sprawa + stres który jest najczęściej u mnie czynnikiem zapalnym. Jedynie co mi się udało na poprzednim to lekarz zmienił mi leczenie z tych
  • Odpowiedz