Wpis z mikrobloga

mezczyzna ma obowiazek bronic swojego kraju = niewolnictwo. Nie zesraj sie platku sniegu.


@nieprawdopodobnainterwencja: to idź do wojska jak masz taki obowiązek.

Jestem za tym, żeby dać wojsku dostęp do danych właścicieli takich komentarzy i niech sobie wypełniają swoje obowiązki.
  • Odpowiedz
mezczyzna ma obowiazek bronic swojego kraju = niewolnictwo. Nie zesraj sie platku sniegu.


@nieprawdopodobnainterwencja: tak to jest j----e niewolnictwo, to że się urodziłem między akurat tymi liniami nie zobowiązuje mnie do bronienia tego kraju który i tak ma we mnie w------e ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Qlien: a pandemię pamiętasz? Też nie rozumiem skąd ten mental, w takiej Hiszpanii czy Włoszech to jeszcze mogę zrozumieć, ale Polacy nadal powinni mieć awersję czy przynajmniej wątpliwości co do włodarzy.

Rząd to NIE JEST NASZ KOLEGA - on nam nic nie da, niema swoich pieniędzy, naród stanowimy my ludzie mieszkający na tych ziemiach a nie ta banda darmozjadów. Więc na każdy ich pomysł trzeba reagować głośnym NIE a ewentualnie
  • Odpowiedz
mezczyzna ma obowiazek bronic swojego kraju = niewolnictwo. Nie zesraj sie platku sniegu.


@nieprawdopodobnainterwencja: a-ale jak to nie chcesz marnować życia na przygotowanie do obrony bebechów w garniturach, którzy żyją z Twoich podatków, oraz abstrakcyjnego niebytu zwanego Polską, na który te bebechy się powołują, i wobec którego masz jakieś wymyślone obowiązki
staggermeister_ - > mezczyzna ma obowiazek bronic swojego kraju = niewolnictwo. Nie z...

źródło: comment_1670242012qur3vlqSc7zk2N1oaJYng5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@staggermeister_: Ale przecież ładnie ubrany pan i śliczna pani w TV tak mówiła a ksiądz na kazaniu powtórzył! Serio, walczyć to można o swoją rodzinę, ziemię, sąsiadów a nie o jakieś abstrakcje.
  • Odpowiedz
Skoro nie poczuwasz sie do obrony swojego kraju nie powinienes uzurpowac sobie prawa do decydowania o czymkolwiek co na ten kraj wplywa


@Moonastro: Gdzie mogę się zgłosić z takim oświadczeniem? Rozumiem, że z płacenia podatków też zostanę zwolniony?
  • Odpowiedz
@Qlien: i to na portalu który tak często poruszał temat praw mężczyzn. Wykopki same wskoczą do klatki jeśli podpiszesz ją "klatka dla prawdziwych mężczyzn". Po 30 latach demokracji w Polsce gen homo sovieticus jest tutaj nadal mocny.
  • Odpowiedz