Wpis z mikrobloga

Mirki jest następująca sprawa. Mam różowa od pol roku, wszystko jest ok w związku. Jest moja pierwsza dziewczyna, bo nie liczę fwb z jedną mężatka. Ostatnio z ciekawości zalozylem badoo no i po kilku dniach poznałem pewna dziewczynę z którą się finalnie spotkałem. Spotkanie wyglądało tak, że zrobiliśmy krótki spacer, później gadaliśmy w aucie i na koniec się przelizalismy. Po spotkaniu napisała "dzięki za dzis, że było bardzo fajnie i życzy dobrej nocy". Od 3 dni nic więcej nie napisała. No i teraz sam nie wiem co robić, dobrze mi z moja różowa, ale chciałbym spróbować też z inną dziewczyną i nie wiem czy ciągnąć to dalej. Specjalnie ogarnąłem nowy nr z zabki i tani telefon do pisania z tą laska. Pytanie do was czy pisać do tej nowo poznanej dziewczyny czy czekać aż sama się odezwie? I czy ciągnąć w ogóle dalej takie dwie relacje
#tinder #zwiazki #badoo
  • 16
@HighVoltage22: jeśli szukasz na aplikacjach kogoś innego, to znaczy że Twoja obecna dziewczyna aż ta jednak Ci nie pasuje i nie wystarcza. Jesteś niedojrzały do stałego związku, raczej daj spokój swojej aktualnej i sobie randkuj niezobowiązująco z nowymi. Najwyżej potem będziesz żałował i tęsknił do stabilizacji ale tak już musi być, mądry Polak pod szkodzie