Wpis z mikrobloga

Bratu lidera "Konfederacji" postawiono zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.


Oni chcą tylko obniżać podatki XD


Soory @MglawicaKraba: ale trochę o----------z ostatnio moim zdaniem. Mam wrażenie, że czytasz same nagłówki bez czytania artykułów
  • Odpowiedz
@Kryspin013 no to jest duuuuuuuuże "jeśli" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: nie ufam mentzenowi, to jest cynik ale jego wersja brzmi dosyć wiarygodnie jak na standardy państwa polskiego.

Ofc, to że służby się na memcena uwzięły brzmi jak typowa oblężona twierdza.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 mówisz o państwie gdzie ludzie potrafią ciężkimi latami siedzieć w areszcie na "tymczasowym" zatrzymaniu bez rozprawy a sprawy ciagna się długimi latami


@MglawicaKraba: tak i państwie gdzie ludzie z d--y też potrafią dostać zarzuty, którego państwo nie potrafi udowodnić latami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013 ale to jeszcze nie dowód, że tak jest w przypadku brata Sławomira Mentzena który ma zarzut kierowana zorganizowaną grupą przestępczą. Szczególnie, że mówimy o PZ, to nie jest lekki zarzut
  • Odpowiedz
@Kryspin013: i właśnie to miałem na myśli, że nikt nie postawiłby bratu Sławomira Mentzena (lub komukolwiek innemu) zarzutu kierowana zorganizowaną grupą przestępczą "z d--y" bez żadnych przesłanek stojących za tym, że akt oskarżenia jest zasadny...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: i właśnie to miałem na myśli, że nikt nie postawiłby bratu Sławomira Mentzena (lub komukolwiek innemu) zarzutu kierowana zorganizowaną grupą przestępczą "z d--y" bez żadnych przesłanek stojących za tym, że akt oskarżenia jest zasadny...


@MglawicaKraba: no widzisz, ale tego fragmentu jednak nie wkleiłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz