Wpis z mikrobloga

Bratu lidera "Konfederacji" postawiono zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.


Oni chcą tylko obniżać podatki XD


Soory @MglawicaKraba: ale trochę #!$%@? ostatnio moim zdaniem. Mam wrażenie, że czytasz same nagłówki bez czytania artykułów xD

Jeśli mentzen nie kłamie to typowa sprawa w szukanie winnych wszędzie i rozmycie sprawy. Taka jakich wiele w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc z tą grupą przestępczą bym nie szalał jak nie ma
Jeśli mentzen nie kłamie


@Kryspin013 no to jest duuuuuuuuże "jeśli" ( ͡º ͜ʖ͡º)

typowa sprawa w szukanie winnych wszędzie i rozmycie sprawy


Tu się zgadzamy - widać to choćby po znalezisku L3stko gdzie próbuje się postawić akcent na (rzekome) zastraszanie a nie fakt, że brat Sławomira Mentzena ma zarzut kierowana zorganizowaną grupą przestępczą 

Więc z tą grupą przestępczą bym nie szalał jak nie ma dowodów.


Jak nie
@Kryspin013 no to jest duuuuuuuuże "jeśli" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: nie ufam mentzenowi, to jest cynik ale jego wersja brzmi dosyć wiarygodnie jak na standardy państwa polskiego.

Ofc, to że służby się na memcena uwzięły brzmi jak typowa oblężona twierdza. I w tym sensie nie ufam mentzenowi.

że brat Sławomira Mentzena ma zarzut kierowana zorganizowaną grupą przestępczą


@MglawicaKraba: Tylko właśnie o to tutaj chodzi. Od
@Kryspin013: i właśnie to miałem na myśli, że nikt nie postawiłby bratu Sławomira Mentzena (lub komukolwiek innemu) zarzutu kierowana zorganizowaną grupą przestępczą "z dupy" bez żadnych przesłanek stojących za tym, że akt oskarżenia jest zasadny...
@Kryspin013: i właśnie to miałem na myśli, że nikt nie postawiłby bratu Sławomira Mentzena (lub komukolwiek innemu) zarzutu kierowana zorganizowaną grupą przestępczą "z dupy" bez żadnych przesłanek stojących za tym, że akt oskarżenia jest zasadny...


@MglawicaKraba: no widzisz, ale tego fragmentu jednak nie wkleiłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)