Wpis z mikrobloga

@adamssson: nieee, jak mamy np serie 50 sztuk gdzie jedna idzie z 10min to co trzecia sztuka mierzona jak nic sie nadzwyczajnego nie dzieje i o dziwo wszyatko wychodzi. Jedynie z rana troche korekt trzeba robić bo wywala np na minus a potem powoli wraca na plus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feber: niektórzy się śmieją z takich januszeksów, ale to niestety takie są w tym kraju realia że niektórzy muszą robić w takich kołchozach bo nie ma innej pracy w promieniu 50km. Najgorsze jest to że niektóre zakłady mają immunitet w pipach i innych urzędach z przeróżnych czynników i dlatego sobie pozwalają na nieludzkie warunki pracy.
@feber: człowieku.... życia nie znasz. W poniedziałek to się od 6 do 14 rozgrzewało olej w maszynie by zaczęła chodzić. O czymś takim zamarznięte chłodziwo na stole roboczym nie wspomnę...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feber: ja kiedyś se pracowałem na produkcji w wakacje, na hali ponad 30 stopni a mnie jeszcze przy myjce ustawili, która gorącą wodą czyściła elementy z oleju XDDDD myślałem że tam zdechnę
@Shatter: będzie a przynajmniej mi jest gorąco XD
Zawsze koło 14 otwieram takie małe okno żeby przewietrzyć ten zaduch i przy okazji zbić lekko temperature która i tak zaraz wraca na ten sam poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie nie dogodzisz bo z rana zmarzniesz a potem gorąco XD