Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1563
#mecz
Poza tym że Michniewicz jest moim zdaniem #!$%@? trenerem to dodatkowo jest mega toksycznym człowiekiem. Nie wiem jak można na praktycznie każdej konferencji #!$%@?ć się do dziennikarza o jakieś proste pytanie i odbierać je jako atak. Wczoraj po meczu z Francją #!$%@?ł dziennikarza bo ten zapytał się do sądzi o słowach piłkarzy że nie podoba im się defensywna gra. Widziałem jeszcze jak pojechał po typie mówiąc "my przynajmniej wygraliśmy z Arabia a wy nawet tego nie potraficie" a z tego co potem słyszałem to gość był z Brazylii xDD Ale tak czy inaczej nie wiem jak małym człowiekiem trzeba być żeby odpowiadać w taki sposób na normalnie zadane pytanie. Czesiu z każdej strony czuje się atakowany więc chyba zaczyna mu powoli siadać na łeb
  • 33
Czesiu z każdej strony czuje się atakowany więc chyba zaczyna mu powoli siadać na łeb


@OZIMONSTER: nie wiem o tym za wiele, ale to może dlatego że faktycznie jest z każdej strony atakowany - od początku turnieju jeden z najczęściej pojawiających się na wypoku wątków związanych z piłką to właśnie pisanie o tym jak tragiczny jest trener, jak bardzo powinno go tam nie być i krytykowanie w zasadzie każdego jego zachowania.
Poza tym że Michniewicz jest moim zdaniem #!$%@? trenerem to dodatkowo jest mega toksycznym człowiekiem.


@OZIMONSTER: czy ktoś tu naprawdę myślał, że to przypadek, że ten trener, od 2006 roku, W ŻADNYM klubie nie przepracował nawet dwóch pełnych sezonów i - co najciekawsze - DO ŻADNEGO klubu już nie wrócił, co jest ewenementem, nawet jak na naszą Ekstraklapę xD?

Fornalik - Ruch Chorzów, Skorża - Lech Poznań, Smuda - Wisła Kraków,
Pobierz bezbekpol - > Poza tym że Michniewicz jest moim zdaniem #!$%@? trenerem to dodatkowo ...
źródło: comment_1670239684sB3SvRsFUCSAfuvPyHkSUi.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OZIMONSTER: nie wiem czemu się dziwisz? Dziennikarstwo sportowe w Polsce to dno, co pokazali na tym Mundialu. Od pierwszej minuty Michniewicza w kadrze był atakowany. Każde małe potknięcie było krytykowane, wszystko było nie tak według dziennikarzy. Wyszliśmy z grupy po 36 latach, a tym się styl nie podoba. Zagraliśmy w takim stylu jak chcieli to znowu coś nie tak. Już nie mówiąc o poziomie niektórych pytań i robieniu sensacji z wyjętych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: taki z niego fantastyczny zadaniowiec, że wziął kadrę po poprzednim pajacu i oszuście, zrobił nam awans na Mundial że Szwecją, z którą za sousy przegrywaliśmy, a potem wyszedł z grupy MŚ. Taki właśnie to zadaniowiec.
A #!$%@? się do zwolnień w Ekstraklasie to śmiech na sali. Widziałeś jaką kadrą dysponował w swoim ostatnim meczu w Legii? Nawet obrońcy nie miał na zmianę jak było trzeba... O czym my mówimy.
Taki właśnie to zadaniowiec.


@Krakeniatko: No tak, jest zadaniowcem, co kolejny raz pokazał. Tylko dlaczego od kilkunastu lat, w 9 klubach nie wytrzymał nawet roku i po MŚ, historycznych dla nas, nikt nie nosi go na rękach jak Nawałki w 2016, tylko większość chce go #!$%@?ć? Czyżby kluby nie chciały zdobywać MP, a kadra wychodzić z grupy na MŚ?

A #!$%@? się do zwolnień w Ekstraklasie to śmiech na sali.


Tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krakeniatko: zgodzę się że pytania na konferencjach są nudne i zazwyczaj głupie i dlatego ich nie oglądam. Tylko o ile pojechanie po dziennikarzu za głupie pytanie (tak jak chociażby Twój przykład o Cristiano Ronaldo) uważam za coś normalnego tak szukanie wszędzie wroga jest objawem jakiegoś problemu z głową. Przypominam że gość na konferencji zapytał o opinię na temat słów kapitana reprezentacji nt stylu gry. Michniewicz mu odpowiedział jakby ten dziennikarz mu