Wpis z mikrobloga

@Kapitan_dpa: Nie.Tam ci tęczowość wybiją z głowy.Myślisz,że tam spotkasz podobnych sobie?Nie tam będą tacy którym ziobro,braun itp itd są przykładem a ty ktoś do zniszczenia.Jeszcze tęczowego w wojsku polskim nie było i nie mówię tego po złości.Myślisz,że ciebie tam z otwartymi ramionami przyjmą i zaakceptują?Nie bądź naiwny
@DEWASTATOR_TM z tego co czytam np w Armii Ukraińskiej jest bardzo dużo techowych par wspólnie walczą razem ramię w ramię, przeciw tęczowym to są głównie Rosjanie z tego co wiem.
@sogen: W polsce nie ma zakazu tęczowania,ale z tego co wiem,a władza jest jaka jest a jest anty tęczowa,więc wojsko jako instytucja ma być szanowana i poważana a nie cyrkiem.U nas nie ma tolerancji jak wiesz dla tęczowych,ja nic nie mam do gejów ale w armi polskiej obnosić się z tęczowością gdy wkoło narodowcy np.Pomyśl.Bo oni to inny stan umyslu a polska to beton umysłowy w większości.Może za pół wieku będzie
@sogen: No niewątpie.Ale zdajesz sobie sprawę,ze dopuki polak beton wy będziecie mieli przekichane.Armia może i pozwolić ale powie mie wychylaj sie albo cie odrazu na rzeź wyśle bo jeden będzie tolerancyjny a ten drugi już nie np