Wpis z mikrobloga

@Mneo: No to bzdura. Oczywiście zależy jak gruba warstwa tego puchu, ale raczej standardowe kurtki jak np ta co wrzuciłeś to właśnie "do miasta" a nie w Himalaje. Spokojnie bierz jeśli Ci się podoba. Dodatkowo puchowa to właśnie przeciwieństwo sauny, jest mi w takich ciepło ale się nie pocę
Jesli mieszkasz w Waw to zerknij sobie na modele w Uniqlo (maja sklep w centrum). Ja kupilam niedawno płaszcz puchowy i jestem bardzo zadowolona z jakosci a przede wszystkim z ciepła w nim. Żadna sauna, tylko miłe komfortowe warunki przetrwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mneo: dobra puchowka deklasuje wszystkie inne wynalazki . Wiele lat temu tez mialem takie dylematy , i od wtedy kupuje takie rzeczy na uzywkach , za grosze mozna kupic (często nawet z metka ) . Tam tez kupiłem kiedys za 30 zl kutke puchową jack i jonesa premium tech , i od wtedy nic innego nie nosze . Konkulzja jest taka , ze lepiej poszukac jakis uzywek , sprawdzic ,ponosic, itd
@Mneo: jak masz do wyboru cos zagranicznego w tej cenie co polskiego, to trzeba byc #!$%@? zeby brac polskie scierwo z polskiego januszexu. moze i nawet jakby wybitnie jakosc byla podobna, to na pewno obsluga posprzedazna (mam na mysli gwarancje) to jakis #!$%@? zart. dla przykladu: kupisz buty za kupe pieniedzy zagraniczne i sie cos #!$%@? to cie przepraszaja na kolanach i proponuja 15 mozliwych rozwiazan kajając sie i bijac w