Wpis z mikrobloga

@Kamenes: I co to zmieni, ilu już było trenerów przed Michniewiczem? Może czas się pogodzić z faktem, że jesteśmy przeciętną drużyną z przebłyskami na dobrą i nie mamy szans z lepszymi zespołami.
Różnica jest taka, że on miał do dyspozycji drużynę złożoną z piłkarzy z ligi saudyjskiej, a my piłkarzy m.in. Barcelony, Juventusu, Napoli czy Romy.


@Kamenes: #!$%@? 2:0. Nie wiem jaki tu temat chcesz drazysz.

Arabia na tych MS grala bardzo slabo i mimo ze po internecie smigaja jego mowy motywacyjne to fakty sa takie, ze oni prawie nic nie grali.

Z Polska, Arabia grala jedna akcje do bólu. Nie wychodzilo im,
@Dentka7: No taki, że potencjał kadrowy był o wiele mniejszy. Jeśli tego nie rozumiesz, to naprawdę nie wiem, po co wdajesz się w dyskusję.

Arabia grała na tych MŚ dobrze. Wygrali z Argentyną, a w meczu z nami nas cisnęli. My mieliśmy szczęście, że mamy Szczęsnego.

Czy byłby dobry trener dla reprezentacji nie wiadomo, wiadomo za to, że byłby na pewno lepszy od polskich trenerów z ekstraklapy.
Jeśli tego nie rozumiesz, to naprawdę nie wiem, po co wdajesz się w dyskusję.


@Kamenes: Ja mysle, ze Ty nie rozumiesz, bo teoretyzujesz o jakims CV, a fakty sa proste. Polska wygrala z Arabia, Polski trener pokonal Renarda. Tu sa fakty, nie trzeba dobudowywac histori.

Arabia grała na tych MŚ dobrze.


Jesli Ty widzialesz ze arabia grala dobrze, to nie mamy o czym gadac.