Wpis z mikrobloga

Sprawa zgłoszeń na przeszkolenie wojskowe obudziła we mnie wspomnienia ze szkoły i z wycieczek po plecak który lądował na ulicy po tym jak koledzy troszcząc się o moją kondycję wyrzucali go za okno.

Z perspektywy czasu wiem już wszystko o przyczynach tego stanu rzeczy. Wiem dokładnie co zrobić żeby się w takiej pozycji ponownie nie znaleźć i mam nawet kilka rad dla ludzi którzy tego się właśnie obawiają;
Fundamentalny i podstawowy błąd to znalezienie się na celowniku, jeśli już jesteś kimś kogo grupa testuje to już przegrałeś i reszta to właściwie damage control. Jak więc tego uniknąć?

Najważniejsza przy zapobieganiu takiej sytuacji jest pozycja socjogenetyczna. Ludzie którzy mają ją wysoką nigdy w takiej sytuacji się nawet nie znajdują i wcale nie poradzili by sobie w niej lepiej wbrew temu co im i może wam się wydaje. Są sytuacje na które nie ma dobrej reakcji i są pytania na które nie ma dobrej odpowiedzi i jedyne co ich chroniło to fakt posiadania wysokiego statusu socjogenetycznego. Jak więc zdobyć dobry status socjogenetyczny?

Najważniejsze jest urodzić się z dobrymi genami i w momencie kształtowania kast genetycznych być atrakcyjnym, potem najważniejsze jest to czy wasi rodzice mają pieniądze i czy to po was widać. Jak nie widać to tak jakbyście nie mieli. W moich czasach ludzie generalnie byli biedniejsi i poziom ekonomiczny dzieci wysyłanych do publicznych szkół był w miarę podobny więc ten aspekt nie był kluczowy, ciężko gnębić kogoś za biede gdy wszyscy dookoła są biedni. Priorytetem były więc dobre geny.
Jeśli chcecie mieć dobrą pozycję społeczną w szkole to musicie mieć pakiet wzrost + duża masa z rozłożystym frejmem(nawet nie mięsniowa, chodzi o to żebyście sizemoggowali wszystkich), generalnie mówiąc musicie dojrzewać płciowo szybko. Dobra morda też jest oczywiście ważna ale z moich obserwacji przy szkolnym bullingu nie jest tak istotna jak to pierwsze.
W grupach męskich najważniejsze przy wyborze celu są jego rozmiary i możliwość wzięcia odwetu a odwet cherlawego manleta nigdy nie będzie wzbudzał obaw więc nie bądźcie manletami.

Nie martwcie się o to że jesteście za spokojni czy za cisi, to i tak przed wami bo jak nie jesteście to normictwo i tak was wytresuje do niewychylania się za bardzo.

#przegryw #wspomnienia #szkola #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #wzrost #heheszki #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #psychologia
o.....i - Sprawa zgłoszeń na przeszkolenie wojskowe obudziła we mnie wspomnienia ze s...

źródło: comment_1670156026CdiZeNP0gSFz8GoV20ynag.jpg

Pobierz
  • 10
wycieczek po plecak który lądował na ulicy po tym jak koledzy troszcząc się o moją kondycję wyrzucali go za okno.

@olaf_wolominski: Po tym jak mi napluli do plecaka i rozrzucili książki zawsze wychodziłem z klasy z plecakiem, a na lekcji miałem go na nodze tak, żeby czuć jak ktoś by chciał go zabrać