Wpis z mikrobloga

Powracam Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę czasu upłynęło odkąd ostatni raz tutaj byłam :(
Tapety w pokojach sieci B&B Hotel Poznań Old Town, tak w części z pokojów hotelowych jest rysunek mojego autorstwa!
Mam nadzieję, że się podoba i będzie się pięknie śnić gościom hotelowym ()

czarnolisto ( ) #beatharysuje #poznan
------------------------------------------------------------------
#rysunek #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
beatha - Powracam Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę czasu upłynęło odkąd ostatni raz tutaj ...

źródło: comment_1670145398OzP5EGt1LQ4tjIoclzlQjA.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@beatha: Ładny widoczek.

Szkoda jednak, że tak poza tym to rynek w Poznaniu to jedno wielkie "xD" - niepasujące do siebie budynki z tym modernistycznym, betonowym klocem zaraz za tymi kamienicami.
  • Odpowiedz
@beatha: @MajoZZ: Odpowiedź nie jest oczywista :D
Jeśli chodzi o tapety, to moje rysunki są dostępne w zaprzyjaźnionej firmie z tapetami i wydrukami. Można je zamówić również jako plakaty wszystko do dogadania, zależne od wymiarów faktur itd. Mają ogromny wybór i wszystko w super jakości! :)
Rysunków dawno nie sprzedawałam, bo miałam trochę przerwę :( Zazwyczaj jest to format A5 do A4 raczej do A3 rzadko wchodzę, bo rysunki są
  • Odpowiedz
@kaluka106: @zdzislawnajmrodzki: @josan: Dziękuję :)
@Thexil: Ha jeszcze nie. Myślałam kiedyś o serii z całej Polski, ale to chyba nie w tym roku. (hue hue)
Ale ogólnie to jeśli chodzi o Warszawę nie mogłam do końca znaleźć tematu, z jakiegoś powodu myślałam wstepnie o moście Poniatowskiego, bo mam do niego sentyment. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sargento: tak ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@beatha: super jest ten motyw z kulami! Od razu wiedziałem że to Twoje dzieło! :D mam obrazek kocura Twojego dzieła i masz kobieto talent! Pięknie! Fajnie że się rozwijasz masz pomysł na siebie super! Zielona karta, i oby tak dalej!
  • Odpowiedz
Podoba mi się. Pytanie mam takie, czy te budynki stoją na schodach? Po dłuższym przyglądaniu się detalom, podłoże, szczególnie ta dalsza perspektywa (prawa strona zdjęcia) uporczywie przywodzi mi na myśl pochylone schody :)
  • Odpowiedz