Wpis z mikrobloga

@jmuhha: ludzie pracują i dostają za to wynagrodzenie. Można tez prowadzić działalność gospodarczą. W jednej i drugiej sytuacji chodzi o to samo czyli żeby coś wytworzyć i dostać za to pieniądze. Można pracować jako pracownik niewykwalifikowany na przykład jako ekspedientka albo jako specjalista znający języki obce, specjalistyczne oprogramowanie, mając wszelkiego rodzaju uprawnienia. Sklepowa zarabia mało bo mało potrafi, a specjalista o wiele więcej bo się kształcił. Obydwoje mogą kupić dom tylko
@jmuhha: Zwykły dom, nic nadzwyczajnego. W sumie smutne że dla ciebie to jakiś niewyobrażalny luksus że wspominasz jak to jakiś typ rok temu wstawił. Więcej pewności siebie, to nie są rzeczy nieosiągalne.
@re_plenish: taki układ mają zwykle szeregowe klitki których "ogród" ma 20 m2 a garaż jeśli jest- mieści 2 rowery i zimowe opony


@Jurga09: Dokładnie. To jest standardowy układ podwarszawskiego segmentu :) jest jeszcze jeden dość podobny obowiązujący układ :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@patryk-kabacinski-1: już kiedyś tłumaczyłem że to tylko bliźniak pod miastem dodatkowo kupiony w czasach kiedy ceny były zupełnie inne. Co więcej, wykończony po taniości tylko mam to szczęście że różowa ma ekstra zmysł do takich rzeczy. Generalnie mieszkamy tu jakieś 4 lata i akurat tak się udało że dość szybko finansowo wyprzedziliśmy ten standard. Mam znajomych którzy mają większe chaty, bardziej na bogato, a zarabiają nawet nie połowę tego co ja,
@jmuhha: Nie powiem, że każdego stać na dom ale po pierwsze co jest na tej focie jakiegoś nieosiągalnego/luksusowego, a po drugie, jaki problem stworzyć sobie taki przytulny klimat we własnym mieszkaniu/pokoju.