Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi czy zachowuje się irracjonalnie, bo wydaje mi się że tak. Jestem strasznie zazdrosna o byłą mojego narzeczonego, wiem że mieszkała u niego przede mną (no tak nie do końca, ale pomieszkiwała), znalazłam kiedyś jakieś stare zdjęcia i stary telefon z smsami z czasów ich związku o co zrobiłam aferę że pewnie ją kochał bardziej itp nie wiem w sumie czemu, ot normalne wymiany zdań, czułe słówka jak to w parze. Ja sama byłam w tym czasie w związku i nie tylko, a wczoraj podczas generalnych porządków znalazłam w starym płaszczu stare prezerwatywy z datą ważności 2018 czyli wtedy kiedy byli razem i zwymiotowałam tak się we mnie zagotowało, ale to przecież normalne że sypiali ze sobą. Nie wiem z czego to wynika, nie daje mi powodów do zazdrości,wiem że mnie kocha, a gdzieś coś takiego we mnie siedzi

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 44
@moll: to nawet nie były jakieś pamiątki tylkp stary telefon i album gdzieś na dnie nieużywanej szuflady, ale chyba boli mnie to że kogoś kochał przede mną, z kimś miał plany no wiem że to głupie bo też tak robiłam. Jakaś chorobliwa zazdrość i nie wiem jak sobie z tym poradzić
@calinowski: normalnie, zaakceptować, że nie wyszło i że pewien okres się skończył. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale wyrzucenie kilku lat życia jest niepoważne. Jesteś z kimś rok, 5, 10, 15 lat, w pewien sposób się ukształtowałeś przez ten związek, dobrze by było to zaakceptować, a nie wylewać dziecko z kąpielą. Oddawałam co nie moje, ale nie usuwałam zdjęć, znajomych czy prezentów, nie ma sensu oszukiwać się, że pewne relacje
@hyatt: jak dla mnie to taka zazdrosc jak w tym przypadku o bylego juz partnera dziala niszczaco na twoja relacje z narzeczonym, a jesli nie znim to niszczy twora relacje z soba sama
@hyatt: też tak kiedyś miałam i stwierdziłam że to bez sensu bo szkoda zdrowia. Fakt jest taka zazdrość że może kogoś kochał bardziej a dziś jest z braku laku lub starał się i poświęcał jej więcej niż teraz ale przecież jeśli ty też tak robiłaś i wiesz po sobie że swoją przeszłość i swoich ex masz gdzieś to on też tak ma. Wiadomo każdy chce być tym jedynym ukochanym ale możesz