Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi czy zachowuje się irracjonalnie, bo wydaje mi się że tak. Jestem strasznie zazdrosna o byłą mojego narzeczonego, wiem że mieszkała u niego przede mną (no tak nie do końca, ale pomieszkiwała), znalazłam kiedyś jakieś stare zdjęcia i stary telefon z smsami z czasów ich związku o co zrobiłam aferę że pewnie ją kochał bardziej itp nie wiem w sumie czemu, ot normalne wymiany zdań, czułe słówka jak to w parze. Ja sama byłam w tym czasie w związku i nie tylko, a wczoraj podczas generalnych porządków znalazłam w starym płaszczu stare prezerwatywy z datą ważności 2018 czyli wtedy kiedy byli razem i zwymiotowałam tak się we mnie zagotowało, ale to przecież normalne że sypiali ze sobą. Nie wiem z czego to wynika, nie daje mi powodów do zazdrości,wiem że mnie kocha, a gdzieś coś takiego we mnie siedzi

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal:

W sumie ja mam zdjęcia wszystkich swoich ex nawet wywołane i nie mam o nie bólu doopy czy jakichś sentymentów do tych osób a bardziej do życia jakie wtedy prowadziłam, może partner opki też tak ma, że te jego zdjęcia są takie bo pokazują jak sam wtedy wyglądał i się zachowywał. Wiadomo trochę to wkurzające że facet dostosował się po latach związku z ex i jest już jakaś osobą z
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: używaj czasami przecinków albo kropek.
Co do meritum: wchodząc w pewnym wieku w nowy związek musisz zdawać sobie sprawę, że bierzesz drugiego człowieka w pakiecie z jego przeszłością, bo nie jest niezapisaną kartą. Nawet jeśli nikogo nigdy nie miał, to też ma wpływ - uczy się wszystkiego dopiero, a nie ma kilku czy kilkunastu lat kiedy przyswaja się informacje w najlepszym tempie, tylko swoje nawyki, swój wyrobiony już charakter, swoje
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal:

W sumie racja. Nie zawsze ma się to, co by się chciało. Niemniej rozumiem tę zazdrość, też kiedyś u ex znalazłam stare Walentynki, zrobiłam o to awanturę i wszystko podarł ale teraz myślę że to było głupie z mojej strony. U obecnego znalazłam zdjęcia jego ex, ale schowałam je z powrotem i później sam je znalazł i wyrzucił xD najważniejsze żeby opka myślała i wiedziała ze teraz jest z nią
  • Odpowiedz
czy zachowuje się irracjonalnie


@hyatt: tak. Ale czy to normalne? ... też tak.

jakieś stare zdjęcia i stary telefon z smsami z czasów ich związku

stare prezerwatywy z datą ważności 2018


jakbym takie rzeczy znalazł w domu różowej to też by mi się niedobrze zrobiło. Kiedyś przy porządkach znalazłem u niej taki naścienny harmonogram miesiąca gdzie było zaznaczone, że jej byly będzie u swojej babci czy coś takiego. 15 minut później
  • Odpowiedz
@hyatt: ty to jej podziekuj, ze dzieki niej twoj narzeczony jest kim jest i jest dla ciebie wspanialy. Problem jest tylko w twojej glowie i tylko ty mozesz go rozwiazac. Codziennie utrwalasz w swoim mozgu mysli negatywne przez co jest ci coraz trudniej. Musisz o tym zaczac myslec pozytywnie i po czasie minie. Powodzonka
  • Odpowiedz
@hyatt: cóż, pewnie masz dobrą intuicję i ją kochał bardziej, a Ty jesteś tylko zapchajdziurą. Chłop pewnie codziennie przed snem ja wspomina i wyobraża sobie jakie miałby z nią super życie.
Z drugiej strony może ona była jeszcze gorzej #!$%@?ęta od Ciebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@hyatt Też tak kiedyś miałam. To mnie zżerało od środka. Poważnie myślałam wtedy o psychologu i gdyby stać mnie było na terapię to poszłabym bez wahania. Przeszło z czasem, ale trwało kilka lat. Teraz z perspektywy czasu widzę jakie to było irracjonalne i niszczące. Mój niebieski nie dawał mi żadnych powodów do zazdrości, bardzo o mnie zabiegał, był mega zakochany, a ja wymyślałam chore akcje przez myśli, które działy się w mojej
  • Odpowiedz
normalna sprawa, każdy by się wkurzył

a mirki z komentarzy, co sobie zostawiają pamiątki po ex to już w ogóle śmiechu warte, jak z kimś kończysz znajomość, to resztki wyrzucasz do śmieci, a nie trzymasz na wszelki wypadek
  • Odpowiedz
@hyatt: Zupełnie normalne po prostu wypopki są odklejeni i przyzwyczajeni do traktowania zarówno siebie jak i innych jak produkty bez uczuć do wymiany powiedz chłopowi że ma się ogarnąć i wywalić te śmieci po niej zwłaszcza jakieś prezerwatywy bo to nie jest normalne jak ktoś takie rzeczy latami trzyma
  • Odpowiedz